................

True is wrong... - 2.Kapitola

20. září 2011 v 8:00 | Tewulinka |  True is wrong...
Téma: The vampire Diaries
Hlavní dějové postavy:
Elena/Damon/Stefan/Katherine
Děj:
Děj se vrací do začátků vztahu Stefana a Eleny. Elena neví o tajemství bratrů a objeví ho téměř nečekaně.
My Coment :) : Druhá kapitola, nese mnoho odhalení, snad se bude líbit návštěvníkům a budete komentovat :).
,,Stefan tě proměnil???!" Vyjekla Elena zděšením. ,,Ne! Katherine mě proměnila, ale Stefan dokončil mou proměnu."Zašklebil se.
,,Aha a jak dopadla Katherine?" Ptala se Elena a v očích měla podle Damona dětskou zvědavost. Pousmál se nad tím. ,,Katherine měla být upálena v tom kostele, ale pod ním byla hrobka a tam ji a ostatních 26 upírů měla pohřbít pod kouzlem čarodějka Emily. Prapraprababička tvé kamarádky Bonnie." ,,Bonnie??!" Vykřikla Elena a rozhoupala se v tureckém sedu. ,,Jo. No a tam taky měla skejsnout a já se chtěl pomstít, však víš proč a tak jsem šel za mladým Loockwoodem. Vycenil jsem na něj své úžasně přitažlivé tesáky." Zasmál se a zaculil se. ,,A co dál??" Elena nedočkavě drtila Damonovu ruku. Ještě, že je upír. Pomyslela si a drtila ruku dál. ,,Všechno vybreptal. Že se Katherine doplazila ke dveřím kostela a on ji pomohl ven. No a ona se na mě vykašlala. Nikdy mě vlastně ani nemilovala." Zakončil své povídání a strčil hlavu do dlaní. ,,To je mi líto." Pohladila ho Elena po paži a objala ho. Damon jen přičichnul k její známé vůni. Miloval ji, víc než cokoliv jiného na světě. Více než Katherine. A to je co říct. Pousmál se nad tím v duchu. ,,Hele víš, no mrzí mě všechno tohle, ale… nejsem připravená na to, že budu mít za přátele a KLUKA upíry!!! Ó Bože, Stefan mi bude muset leccos vysvětlit. No tak se zatím měj a děkuju za… za záchranu života Damone." Políbila ho na tvář a odcupitala ke dveřím. Tam se ještě jednou otočila a vydala se k autu.
Damon seděl stále na posteli, nemohl uvěřit kdo ho teď, i když ne přímo políbil na tvář.
Elena sedala do auta, když uviděla přijíždět auto Stefana. Ten vysedl a zamířil si to k ní. Elena jen zamávala a nastartovala auto. Otočila ho a odjela co možná nejdál od upíra. Cestou se jí udělalo špatně. Klížily se jí oči a bolela ji hlava. Po pár minutách byla doma a okamžitě běžela do dveří.
Jenna a Jeremy nejsou doma, takže můžu v klidu přijít svým hysterickým krokem. Pomyslela si a vpadla do dveří jako splašená. Najednou se jí udělali mžitky před očima a ona spadla na tvrdou, dřevěnou a studenou podlahu. Poslední co vnímala před upadnutím do černého bezbarvého bezvědomí bylo, že práskly dveře a někdo ji bral z chladné matičky země.
***
Když se Damon probral z šoku jménem "polibek na líci" tak okamžitě vystartoval ven. Jenže nepočítal, že potká svého bratra jak postává s nechápajícím výrazem před domem. ,,Hele, doufám, že mě teď nepotřebuješ, musím jít." Zavolal sarkasticky na svého bratra a nasedal do svého ferrari. ,,Damone??" Ozval se Stefan. Damon jen zabručel. ,,Elena byla u nás??" Zeptal se Stefan, ale Damon ho neposlouchal, zapnul nahlas rádio. Nesnášel tu hudbu co tam zněla, ale když to pomohlo s tím, že mohl přestat poslouchat bratra, tak to bral. Jen co zalezl za volant, jel svou přirozenou rychlostí k Eleně. No… přirozená Damonova rychlost je tak 2x až 3x vyšší než normální povolená rychlost. Tou rychlostí přijížděl před dům, když Elena odemykala s námahou dveře.
Vždyť skoro stojí na nohou. Okamžitě vyrazil za Elenou. Bál se o ni. Když dorazil padala na podlahu. Nestihl ji zachytit, ale okamžitě ji vzal do náručí a položil ve své rychlosti na gauč. Okamžitě pobíhal po domě a nosil vše potřebné, třeba kýbl, kdyby se jí chtělo zvracet, nebo studené obklady, nebo deku a nosil prostě to co si myslel, že bude potřeba. Sednul si pak naproti ní do křesla a čekal až se probudí.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 hplovehp hplovehp | Web | 13. dubna 2012 v 7:19 | Reagovat

Bezva! S hudbou to někdy dělám jako Damon. Hlavně při kázáníčku, které je zbytečně moc dlouhé.

2 Barbara xoxo TVD Barbara xoxo TVD | 14. srpna 2012 v 19:35 | Reagovat

Naprosto bombastický :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama