................

True is wrong...- 3.Kapitola

21. září 2011 v 8:00 | Tewulinka |  True is wrong...
Téma: The vampire Diaries
Hlavní dějové postavy:
Elena/Damon/Stefan/Katherine
Děj:
Děj se vrací do začátků vztahu Stefana a Eleny. Elena neví o tajemství bratrů a objeví ho téměř nečekaně.
My Coment :) : Je to celkem dlouhá kapitola, takže nevím no, ale snad se bude líbit a je tam i konečná scéna, no prostě pro starší 15 let. :D Neumím takové scény psát, takže ... no posuďte sami.


Elena unaveně rozlepila víčka od sebe.
,,Dobré ráno." Usmál se na ni upír.
,,Co-co tady dělám a co tady děláš ty?!" Ukázala prstem na upíra.
,,No…" Zadrhnul se. ,,…omdlela jsi, já tě našel a tak jsem strávil celou noc posedáváním u tvého pelíšku. Tedy gauče." Pousmál se.
,,No tak dík Damone. No a-a spal jsi???" Změřila si ho pohledem.
,,Ale jo." Pousmál se a promnul si čelo.
,,Sice ti nevěřím, ale půjdu se vysprchovat." Zamávala špičkami prstů a zmizela ve své koupelně nahoře.
,,Miluju tě." Pošeptal Damon s úsměvem do vzduchu.
***
Poté co si Elena dopřála teplou sprchu se vypravila do svého pokoje. Nepřišlo ji divné, že je v domě s upírem. Spíš se cítila bezpečně. Zamkla se tam a rychle si oblékla spodní prádlo v modré barvě. Vzala si na sebe tyrkysové tílko a tmavě modré rifle. Pak si vzala na bílé kotníčkové ponožky své oblíbené modrobílé vysoké tenisky. Poté odemkla dveře a pomalým krokem šla ze svého pokoje dolů po schodech.
,,Jůůů!" Zaradovala se jako malé dítě. ,,Co to tu tak hezky voní??" Ptala se zvědavě a odhopsala do kuchyně kde Damon obsluhoval sporák.
,,Dělám snídani. Dáš si??" Podíval se na ni se zájmem v očích.
,,Že se ptáš!" Zaculila se a ochotně si sedla ke stolu. ,,Co máme??" Olízla si mlsně rty až se Damonovi rozklepala samou radostí kolena. Nejradši by ji hned políbil. Podal ji talíř s vajíčky a slaninou naskládanou do tvaru usmívajícího se obličeje. ,,Nech si chutnat." Popřál a Elena se pustila do jídla. Uřízla si kousek a nabodla ho na vidličku.
,,Ty si nedáš??" Podívala se na něj a pohupovala vidličkou.
,,Ne, děkuju." Odmítl.
,,Aspoň trochu." Škemrala se štěněčím pohledem. ,,Potřebuju ochutnávače." Zasmála se a místo sarkastické Damonovi poznámky mu strčila do pusy vidličku s napíchnutou lahůdkou.
,,Mňamka."Pohladil se Damon po břiše a oba se začali smát.
On je tak sladký. Pomyslela si když koukala na Damona. Miluju ji, ale mám jí to říct??? Přemítal upír. Z jejich přemýšlení je vytrhnul zvonek u dveří. Elena vstala a šla otevřít. Otevřela dveře a v nich stála tak známá postava.
,,Ahoj." Pozdravil. Damon v kuchyni vycítil návštěvníka, ale radši zůstal na místě.
,,Stefane?!" Vydechla Elena.
,,Co se včera stalo, že si odjela??" Ptal se zmateně.
,,Já… nechci s tebou mluvit!!" Vyštěkla brunetka. ,,Tajil si mi kdo jsi a mě to naštvalo, nesmíš se divit a teď prosím odejdi." Zavřela dveře a pomalu se doplahočila do kuchyně.
,,Já mu nedokážu lhát, ale už s ním nechci být." Rozplakala se Elena a Damon jako správný utěšovatel si ji přimáčknul k sobě a nechal ji plakat do své značkové košile.
,,Měla by jsi mu to říct, budu při tobě a když tak tě ochráním, ostatně je stále před domem." Usmál se Damon do jejích vlasů.
,,Jak-jak to víš???" Divila se.
,,Upíři mají vyvinutý sluch, takže slyšíme na kilometry daleko." Vysvětlil.
,,Takže to Stefan slyšel." Usoudila a oddálila se od upírovy košile. Ten jen přikývnul. Brunetka ho hned táhla před dům, kde stál mladší upír.
,,Stefane??" Vyslovila to jméno opatrně. Jmenovaný jen zvedl hlavu.
,,Vím, že jsme toho prožili hodně a já jsem za to i ráda, ale…" Odmlčela se. ,,…Nemůžeme být spolu. Ne, že bych si nezvykla, ale ty jsi přece jenom nesmrtelný a já za chvíli budu stará a vrásčitá. Tohle by prostě nefungovalo." Zakončila svou řeč a táhla černovlasého upíra zpět dovnitř. Zrovna domů přijel i Elenin mladší bratr. Stefana jen letmo pozdravil a šel dovnitř. Myslel si, že je Stefan na odchodu a tak nic neříkal.
,,Eleno??" Zavolal do domu.
,,Jeremy??" Ozvalo se ze shora. Jeremy okamžitě začal vyšlapávat schody. Elena se smíchem vylezla ze dveří.
,,Ahoj." Usmála se.
,,Ahoj. Jsem unavený, moc jsme toho s Bonnie nenaspali." Zasmál se. ,,Dojdu se vysprchovat a půjdu si lehnout." Dodal. ,,Jasně, ale neutahej mi tu Bonnie moc." Nakázala a objala svého bratra. Pak se každý rozešel jiným směrem. Elena vlezla do svého pokoje.
,,Stydíš se za upíra???" Divil se Damon.
,,Ne." Okamžitě zareagovala.
,,Tak proč si mi ty dveře zavřela před nosem??" Díval se na ni.
,,Jen tak. Z protestu." Zavtipkovala. ,,Víš, že když nejsi takový sarkastik tak si celkem fajn??" Sedla si vedle něho na svou postel.
,,Díky. Ty jsi fajn vždycky." Přiznal a přiblížil se k ní.
,,Dě-'' Nedořekla jelikož ji pusu zacpali Damonovi rty. Když se odtáhnul tak se Elena nadechla a přitáhla si ho k sobě. Polibky si navzájem oplácely. Pak se ale ozvalo klepání.
,,El? Můžu dovnitř?"
,,Pane Bože Jeremy!!" Vyletěla Elena do sedu jelikož už ležela při polibcích na posteli.
,,No a??" Zeptal se Damon.
,,Nesmí tě vidět, bude si myslet, že podvádím ty víš koho." Damon se okamžitě přemístil za dveře a Elena otevřela. ,,Jeremy?? Co se děje??" Zeptala se.
,,Musím jít pryč. S Jennou pojedeme k její známé, za tebe jsem se přimluvil, takže nemusíš jet." Usmál se a sestra ho samou radostí objala.
,,Děkuju, takže já mám teď dům pro sebe na dobu???" Začala vyzvídat.
,,Na dobu čtyř dnů." Odpověděl Jeremy a Elena ho ihned objala znovu.
,,Tak jo. Užijte si to."
Juchůůů!!! Zaradovala se v duchu.
,,Jo a Bonnie jede s námi." Prohodil Jer mezi dveřmi a než cokoliv stačila Elena říct zavřel.
,,No super, takže-" Pusu jí zacpala Damonova ruka. Damon stál v obranném postoji. ,,Je tu cizí upír." Špitnul ji do ucha. ,,Upír??" Zděsila se Elena, když ji Damon odstranil ruku z úst.
,,To není dobrý, počkej tady." Jen řekl, zmizel oknem a Elena se jen dívala otevřeným oknem.
,,Jo tak tohle ne!!" Zavrtěla hlavou a okamžitě se rozeběhla do kuchyně. Vzala tam dřevěnou vařečku a utíkala k vchodovým dveřím. Když otevřela nemohla uvěřit vlastním očím. Venku stála její dvojnice. Úplně stejná až na ty kudrnatý vlasy. Držela Damona i Stefana pod krkem.
,,Ne!!!" Křikla a málem se i rozeběhla ven.
,,Nechoď ven!!" Zaúpěl Damon pod silným stiskem. ,,Nemůže dovnitř bez pozvání. Uvnitř si v bezpečí!!" Odhodil Katherine silou od sebe. Se Stefanem ji chytili pod krkem.
,,Potřebuju si s ní promluvit vy dva pitomci!!!" Křičela Katherine a byla u dveří. Ze stisku bratrů se dostala celkem snadno, jelikož je starší. ,,Nepozveš mě dál zlato??" Zacukrovala Kat.
,,Ani mě nehne." Založila si ruce Elena.
,,Ty jedna!!!" Zkusila jít dovnitř upírka. Ale nevyšlo to. Zezadu ji však něco uhodilo.
,,Au!!" Zakřičela a už stála nad Damonem s kůlem nad srdcem. Stefana ještě před tím omráčila.
,,Dost!!" Křičela lidská dvojnice a vyběhla z domu. ,,Půjdu s tebou, jen ho nech!!!" Křičela s pláčem v očích. Odhodila dřevěnou vařečku.
,,Dobře." Pustila upírka Damona na zem. Damon nečekal a čapnul Elenu, se kterou se přemístil dovnitř domu. Stefan se tam taky rychle přemístil.
,,Okamžitě mi ji vydejte!!!" Křičela upírka zvenčí.
,,Damone!!" Plakala mu Elena na to samé místo jako předtím.
,,Už je dobře, sem už nemůže." Hladil ji po vlasech.
,,El jsi v pořádku??" Vložil se do toho Stefan. Dívka jen zakývala hlavou a dál smáčela košili horkými slzami.
,,Mohla tě zabít!" Zaúpěla do ticha.
,,Ale díky tobě mě nezabila."Políbil ji do vlasů, jen Stefan zavrčel.
,,Nech ji." Chytil staršího upíra za paži.
,,Nech ho ty." Odtrhla je od sebe brunetka.
,,Fajn!!" Dořekl Stefan a zmizel zadním vchodem.
,,Tak tohle nám nevyšlo." Pousmál se Damon a stále tiskl Elenu v náručí.
,,Co budeme dělat??" Zeptala se když se uklidnila.
,,Pro začátek ji zabijeme." Pokrčil nevinně rameny upír.
,,Ale vždyť jsem to venku viděla. Je mnohem, mnohem silnější." Zavrtěla nesouhlasně hlavou a šla do kuchyně, kde mezitím vystydla snídaně.
,,Potřebuješ jíst." Postrčil ji talíř pod nos. Jen se usmála.
,,Ale ty taky." Zamrkala nevinně očima. Letmo si uvědomila, že se mu právě nabídla jako hlavní chod.
,,Můžeš ze mě." Dodala po chvilce mlčení.
,,Nikdy bych to nedokázal." Pohladil ji jemně po tváři.
,,Ale my tvou sílu potřebujeme." Zaúpěla a přiblížila se k němu, pak lehce odhalila krk ze spod vlasů a naklonila hlavu na stranu.
,,Eleno." Naléhal upír.
,,Já to chci." Zvedla k němu prosebně oči.
,,Dobře." Polkl to slovo a přiblížil se k ní. Lehce se sklonil k jejímu krku a pomalu vytáhnul špičáky.
,,Do toho." Dodala Elena a pak si jen skousla spodní ret, jak se do ní zabořily Damonovi zuby. Damon hltavě pil každičkou kapičku krve, žádnou nenechal na zmar. Po chvilce se odtáhnul a dal Eleně svou krev. Po výměně krve Damon přenesl Elenu k ní do pokoje na postel. Začal jí líbat na rty. Elena pokračovala stejně jako on. Damon ji jen líbal na rtech a pomalu se přesouval na krk a pak i na klíční kost. Elena se pod jeho polibky a hebkými doteky jen prohnula v zádech a tak snížila i tak nulovou vzdálenost na ještě nižší.
,,Damone." Slastně vydechla jeho jméno a pak jen se zamženýma očima přitáhla jeho rty zpátky ke svým a dlouze a vášnivě ho začala líbat. On si ji jen něžně k sobě přitisknul a projel rukou skrz její vlasy a druhou ji jemně přejížděl přes bok. Elena se jen jemně ošila, pod těmi šimravými doteky a pomalu mu začala rozechvělými prsty rozdělávat knoflíčky u košile. Moc jí to nešlo, když se vezme v potaz i to, že ji Damon líbal tak omamně, že nedokázala dělat nic jiného než spolupracovat. Damon se jen ušklíbl v polibku a přetáhnul si rychle košili přes hlavu. Brunetka se usmála a znovu ho políbila. Damon ji rychle přehodil nad sebe a svlékl tričko. Elena se jen pak sehnula a pošimrala ho vlasy na hrudi a jemně ho políbila. Pak jen cítila závan chladivého vánku a na sobě jí zbylo jen spodní prádlo. Jen tiše zavrněla u jeho ucha a políbila ho těsně pod něj. Poté ji upír převalil s úsměvem pod sebe a Elena mu začala sundávat pásek a rozepínat knoflík u kalhot. Pak mu je jen trochu shrnula a on si je jedním rychlým pohybem sundal a líbal ji na pupíku.
,,Damone…" Znovu zasténala jeho jméno a to nemohlo jen tak jmenovaného nechat v klidu. Ihned z ní strhl poslední zbytky spodního prádla a začal ji jemně laskat ňadra. Elena znovu zasténala a pak ho jen políbila na rty. Cítila to vždy, tu mírnou chuť po jeho těle, to jak ji jeho úsměv podlamoval kolena, vždy věděla, že v hloubi duše k němu něco cítí. A teď cítila, že city vyplouvají na povrch. Milovala ho, to bylo jasné, poznala jeho nitro, jaký je, jaký vždy byl a to co k němu cítí je opravdové. Damon ji jemně pohladil po vlasech a pak do ni stejně jemně vniknul. S jemnými přírazy ji líbal na rtech.
,,Miluju tě, vždycky to tak bylo." Řekl celý šťastný a trochu zrychlil.
,,Já tebe taky, miluju tě Damonee…."Jeho jméno nechala doznít ve stenu a pomalu mu vycházela vstříc svými boky. Slastné zasténaní neminulo oba. Užívali si souznění jejich těl a jejich nové, naprosto neobvyklé lásky. Po té co oba zaúpěli ve stejný okamžik ve vlně orgasmu se od sebe odtáhli a lehli celí zpocení na postel.


.:Pokračování příště:.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 hplovehp hplovehp | Web | 13. dubna 2012 v 7:28 | Reagovat

Tak, která část kapitoly se mi líbila nejvíc? Pochopitelně konec! :D

2 Barbara xoxo TVD Barbara xoxo TVD | 14. srpna 2012 v 19:48 | Reagovat

L-U-X-U-S-N-Í !! FAKT KRUŤÁNA PÍŠEŠ TO SKVĚLE ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama