................

True is wrong... - 4.Kapitola

24. září 2011 v 15:25 | Tewulinka |  True is wrong...
Téma: The vampire Diaries
Hlavní dějové postavy:
Elena/Damon/Stefan/Katherine
Děj:
Děj se vrací do začátků vztahu Stefana a Eleny. Elena neví o tajemství bratrů a objeví ho téměř nečekaně.
My Coment :) : Takže jak jsem říkala, tak new kapitola je tu. Jenže je dost krátká. Tak se snad bude líbit. Mám napsanou i 5.Kapitolu a tu zkusím přidat zítra :) . Šestá kapitola bude snad v pondělí, nebo v úterý.

Zatím co Katherine vymýšlela svůj nový plán a Stefan utápěl smutek v alkoholu se Elena šťastně probrala v náručí muže do kterého se opravdu zamilovala. Jenže ten ještě spal a tak se potichu vyvlékla z jeho objetí a vyrazila v prostěradle do koupelny. Tam se potichu zavřela a podívala se do zrcadla, v jejích očích se mihotaly šťastné a jiskrné plamínky čerstvě zamilované puberťačky. Jen se na svůj odraz usmála a pomalu zalezla do sprchy, kde na sebe pustila horké pramínky vody a nechala je stékat po celém svém těle a jen se pak blaženě opřela zády o zeď a zajela si rukama do vlasů. Tlumeně, tak aby to bylo co nejméně pro Damona slyšitelné. Umyla si vlasy šampónem s vůní jablek a tělo si omyla gelem s vůní jasmínu. Vždycky jí to zvedlo náladu. Vylezla ze sprchy a zabalila se do dlouhé a jemné fialové osušky a vlasy si zabalila do menšího dvojčete osušky. Vplížila se do pokoje, kde muž v její posteli stále poklidně oddechoval. Vzala si prádlo fialové barvy, dnes se jí zachtělo být ve fialové. Pak si vzala bílé tílko a na to tenčí fialové. Úzké džíny černé barvy sladila s černo-fialovými ponožkami a fialovými vysokými Converskami. Zhodnotila svůj vzhled v zrcadle.
,,Sluší ti to."Usmála se na sebe a vrhla s na ranní hygienu.
Když s konečně doupravila dle svých představ a vlasy jakž takž suché tak se pomalu vyplížila dolů, kde připravila lívance se šlehačkou a jahodami. Její výtvor se jí líbil a tak šla vynést smetí. Otevřela dveře a před nimi vrávorající Stefan.
,,Eleno??" Vzpřímil se a odhodil flašku čehosi s čirou tekutinou.
,,Stefane ty jsi pil??" Zeptala se a potichu zavřela dveře. Nechtěla probudit Damona.
,,Trošku…" S úšklebkem ji chytil za ruku. ,,…Jsi cítit jeho pachem." Zkoumal ji. I přes ten nacucaný mozek plný alkoholu si všimnul, že je cítit po jeho typické kolínské a tak hroznému sarkasmu.
,,Jak si jen mohla??" Nasadil mučednický výraz.
,,Ty jsi mi neřekl pravdu kdo jsi a on mi dokonce vysvětlil i celou vaši minulost!!!" Vyhrkla a odtrhla ruku z jeho sevření.
,,Chtěl jsem tě chránit." Prohodil na svou obhajobu. ,,Eleno já tě miluju!" S nechápavým výrazem se na ni při těch slovech díval, nemohl uvěřit, že o ni přišel.
,,Já tě mám ale ráda jen jako bratra, nebo nejlepšího přítele." Založila si ruce na prsou i odpadky. ,,A teď mě omluv, musím vyhodit smetí." Prohodila a obešla ho velkým obloukem. Upír se na ni jen nevinně díval a stál na místě.
,,Nazdárek Stefane." Otočil se na uculující se andělskou tvář.
,,Katherine!!" Zasyčel a rozpřáhnul pěst, jenže neodhal své podnapilé možnosti a uhodil do vzduchu a jediným ladným pohybem ho Katherine chytila a líbla na ústa.
,,Neboj, za chvíli budeme spolu." Usmála se a uhodila Stefana, který spadl do bezvědomí.
Elena vyhodila odpadky, ale když se otočila, viděla jak její dávná předchůdkyně posílá Stefana do bezvědomí, tak se nemohla hýbat, prostě to nešlo. Ale když se blížila k ní, tak rychle šáhla po víku popelnice a zašátrala rukou po dřevěné vařečce, kterou taky vyhodila, jelikož se v kuchyni už nedala používat. Nelíbilo se jí hrabat v odpadcích, ale nechtěla, aby jí její podoba zabila.
,,Co chceš?!!!" Štěkla a neohroženě mířila dřevěnou vařečkou před sebe.
,,Promluvit si. Hrozí ti nebezpečí a já ti chci pomoci, jsi přece jako moje sestra, nechci ti ublížit." Promluvila a znělo to vážně a pravdivě.
,,Lžeš!! Vím co jsi udělala, co jsi provedla Damonovi a Stefanovi, jsi MRCHA!!!" Vyprskla to slovo. To Katherine ranilo, opravdu to myslí dobře, nechce ji ublížit, ale musí….

.:Pokračování příště:.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 hplovehp hplovehp | Web | 13. dubna 2012 v 7:32 | Reagovat

Zase fialová? :D
A líbí se mi, jak líčíš Katherine. Máme na ni asi podobný pohled. Že prostě není zlá a Elenu jako takovou má ráda, akorát si myslí, že je úplně blbá,no. :D Však víš, takové ty kecy s obětováním se a bla bla bla....
Pokračování u další kapitoly. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama