................

True is wrong... - 5.Kapitola

26. září 2011 v 18:53 | Tewulinka |  True is wrong...
Téma: The vampire Diaries
Hlavní dějové postavy:
Elena/Damon/Stefan/Katherine
Děj:
Děj se vrací do začátků vztahu Stefana a Eleny. Elena neví o tajemství bratrů a objeví ho téměř nečekaně.
My Coment :) : Tak další kapitola na světě, nejspíš budu přidávat obden. Nestíhám a tak budou obden :D.

Damon se probral když slyšel hádku Stefana a Eleny. Okamžitě se probral v rychlosti se oblékl a zmizel dolů.
,,Katherine!!" Uviděl svou dávnou lásku jak je až příliš blízko u dívky kterou miluje víc než svůj nesmrtelný život.
,,Ahojky Damone!" Zamávala špičkami prstů a znovu pohlédla na svou mladší předchůdkyni.
,,Damone…" Špitla vystrašená Elena, myslela si, že dnešek bude nádherný. Udělala snídani a chtěla hned jakmile by přišel dolů ho políbit, ale teď…
,,Půjdeme sestřičko." Usmála se vítězně upírka a nastavila dlaň.
,,Když nikomu neublížíš." Svěsila lidská dvojnice hlavu. A než cokoliv stačil Damon vykřiknout a rozběhnout se pro ni, byla už pryč.
***
,,Kde to jsme??" Zeptala se vystrašeně. Vypadalo to jako nějaké honosné sídlo, ale ne takové, jako byl penzion.
,,Vítej u mě doma SESTŘIČKO." Na poslední slovo dala Katherine důraz.
,,Co po mě chceš??" Zeptala se naštvaně. Svůj strach nedávala najevo. ANO, bála se. Byla svázaná pevnými provazy, které se jí zařezávaly do jemné opálené pokožky. Nemohla se skoro hýbat.
,,Sesterství." Obešla ji Katherine s ukazováčkem na jejím hrudníku. ,,Pouto." Promluvila po chvíli. ,,Jsme jako sestry zlato." Postavila se před lidskou dvojnici.
,,Ha, jenže jedna MRCHA a druhá…" Nedořekla Elena.
,,Druhá taky moje dvojčátko. Jsi mé krve, máš v sobě bojovnost rodu. Jsme stejné. Nejen podobou, ale i povahou. Možná jsi ve všech očích ta nevinná, ale v duši si stejný ďáblík jako já." Dokončila svou řeč.
,,Pleteš se. Nikdy nebudu jako ty!!" Vyjekla, ale měla pravdu, někdy se opravdu chová jako nějaká mrcha.
,,Ani nevíš jak moc se pleteš." Nesouhlasně zavrtěla hlavou. ,,Za chvíli budeš přesně jako já." Dokončila.
,,To ne!! Nikdy!!" Vykřikla.
,,Budeš moct být s Damonem navěky." Usmála se a věděla, že uhodila na tu správnou strunu.
,,Proč to chceš??" Zeptala se, ale věděla, že být s Damonem chce.
,,Jsi jako moje sestra, nikdy jsem nechtěla být taková mrcha, ale musela jsem být abych přežila." Zavzpomínala, proč se vlastně stala upírem.
,,Aha."Odvětila tiše. V očích upírky viděla něhu a upřímnost. Takovou jako když ona něco takového říká.
,,Ale opovaž se sáhnout na Stefana, ten je můj. A za chvíli budeš nejen moje sestra, ale i dcera." Usmála se a kousla se do ruky, kterou dala Eleně k ústům. Nemohla se bránit. Nejen že byla Katherine moc silná, ale i proto, že byla svázaná. Krev ji tekla do úst a ona jen se slzami v očích sledovala Katherinin vítězný úsměv. Neubránila se. Nemohla.
,,Tak a sbohem lidskému tělu." Dokončila Katherine a zlomila dívce vaz.
***
Damon se nemohl přestat koukat na místo, kde byla naposledy Elena. Vzteky po chvíli kopnul do popelnice, která odlétla dobrých pár metrů daleko. Ukápla mu slza. Teprve včera ji získal, konečně měl její důvěru a její lásku a takhle ji ztratí. Vydal se k bratrovi, který ležel na verandě a praštil ho. Věděl, že mu to nijak neublíží.
,,Damone??" Vyletěl Stefan a začal se rozhlížet. ,,Kde je Elena??" Zeptal se úplně vystrašeně a rozzlobeně.
,,Díky tobě ji má Katherine." Odvětil s obvyklým sarkasmem v hlasu. Ale jinak byl úplně zničený. Vydal se do domu , do jejího pokoje, do její postele. Lehl si tam a jen vsával do svých plic její vůni. Tu vůni, která ho vždy posílala do kolen, která mu ukázala, že se dívka, kterou miluje přibližuje k němu. Nemohl se té vůně nabažit. Slzy mu kapaly na polštář.
,,Takhle to nejde!!" Okřiknul sám sebe a vydal se do kuchyně. Ale nedošel daleko. Ve dveřích kuchyně se zasekl, když uviděl, jakou snídani mu uchystala. Tohle jídlo mu vždycky chutnalo, už když byl živý. Sednul si ke stolu a s kamennou tváří odtáhnul talíř od sebe a začal přemýšlet, jak Elenu zachránit.
***
Začala lapat po dechu. Hlavu rychle zvedla a snažila si přivyknout na to šero. Nebyl to takový problém jak si myslela. Její oči si přivykli celkem snadno. Ruce měla volné, už nebyly svázané. Myslela si, že jí to jenom zdálo a probudila se, ale tohle nebyl její pokoj.
,,Halóó??" Zavolala do vzduchu. Čekala, jestli se někdo ozve, ale nečekala, že se rozrazí dveře a ona upadne na podlahu.
,,Konečně si vzhůru sestřičko." Pohladila ji po vlasech a pomohla ji vstát. ,,Tady tohle… je Mia." Ukázala na dívku co zavítala do dveří.
,,Ahoj." Usmála se na Elenu.
,,Zdravím." Strnule se usmála a pak se podívala Katherine do očí. ,,Co se to děje??" Zeptala se už klidně.
,,Tohle…" Podala ji krevní konzervu. ,,…vypiješ." Usmála se a mladší dvojnice to vzala opatrně do ruky. Ucítila lákavou vůni, která ji nutí si aspoň trochu loknout. Roztrhla uzávěr a přiložila to k ústům.
,,Co je to??" Zeptala se ještě.
,,Tvoje vstupenka do světa nesmrtelných." Zaradovala se Katherine a Elena se poprvé napila. Bylo to něco nového, něco co ještě nikdy nezažila. Bylo to tak omamující, ale jen do té doby, než ji začaly bolet zuby. Moc jí to bolelo, nebyla připravená na takovouhle bolest. Ale když přestala, tak se znovu napila a pak se vrhla na Katherine.
,,Proč si mi to udělala!!" Křičela s obličejem upíra. Katherine ji snadno odhodila na druhou stranu pokoje a postavila se jednoduše na nohy.
,,Chtěla jsem abys mohla být se mnou a hlavně s mužem kterého miluješ." Usmála se. Teprve v tu chvíli si mladší upírka vzpomněla na Damona, který se musí určitě trápit.
,,Dobře, ale teď jdu za ním." Nadlidskou rychlostí se přemístila ke dveřím ve kterých se zasekla. ,,Proč nemůžu ven!!" Zeptala se a ohmatávala neviditelnou bariéru v dveřích.
,, Díky mně." Teprve teď se ozvala dívka. Mia. ,,Je to mé kouzlo, jsem čarodějka a nemohu ti dovolit jít ven."
,,Díky Mio. Nesmí odsud a vyber ji nějaký ten šperk, aby mohla na slunce." Usmála se Katherine a při tom rozkazu se ji dívala do očí. Elena si toho nemohla nevšimnout. To bylo určitě to ovlivňování o kterém ji říkal Damon.
,,Pojď se mnou." Chytla ji ta čarodějka za ruku a vedla od východu. Katherine před tím odešla a Elena se dívala do šperkovnice, kde bylo spousta šperků.
,,Nádhera." Vydechla, vše se jí tam líbilo.
,,Vyber si tu něco, budeš to potřebovat, pokud půjdeš na slunce." Vyrovnaně odpovídala čarodějka. Novopočená upírka jen kývla a začínala si prohlížet šperky. Vybrala si zlatý prsten s fialovým kamenem. Prostě její barva. Pak si k tomu vybrala i náramek, který byl ovšem stříbrný a řetízek též ze stříbra s lesklým fialovým kamenem, který se na něm rýsoval. Vše si vzala na sebe a jelikož musela za Damonem tak chytla čarodějku pod krkem a zadívala se jí přesně jako Katherine do očí.
,,Pustíš mě ven." Řekla, nechtěla nikomu ubližovat, ale chtěla jít pryč.
,,Pustím tě ven." Zopakovala jako básničku čarodějka a zamumlala pár slov v latině a Elena rychle zmizela ve slunečních paprscích.
***
,,Je z ní upír. Jak bylo domluveno." Řekla Katherine, ale vůbec se jí to nelíbilo, měla Elenu opravdu ráda jako sestru.
,,Výborně, takže mi ji přiveď." Vystoupil z povzdálí muž.
,,Jistě." Přitakala Katherine. Ani trochu nechce Eleně ublížit.
,, Nezklam mě. Chci dívku kterou miluju." Ukázal ve tmě své bílé zuby a Katherine zmizela pryč.

.:Pokračování příště:.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 hplovehp hplovehp | Web | 13. dubna 2012 v 7:36 | Reagovat

Ha! Kdo to jen může být? Honem na další kapču!

P.S.:A zase ta fialová... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama