................

True is wrong... - 7.Kapitola

30. září 2011 v 8:00 | Tewulinka |  True is wrong...
Téma: The vampire Diaries
Hlavní dějové postavy:
Elena/Damon/Stefan/Katherine
Děj:
Děj se vrací do začátků vztahu Stefana a Eleny. Elena neví o tajemství bratrů a objeví ho téměř nečekaně.
My Coment :) : Poslední předepsaná, tak snad dopíšu další ;)

Elena křečovitě svírala Damonovu paži, ten jen zatínal zuby, nevěděl, že může být Elena tak silná.
,,Kdo jsi??" Vyhrkla ze sebe a kolem očí jí nabíhali černé vrásky. Měla vztek, chtěla Katherine pomoct, nechtěla, aby jen tak visela ve vzduchu s jeho rukou pod krkem. Vrhla se po tom muži a udiveně ho srazila k zemi a stisk nepovolila.
,,Ten kdo si tě odvede pryč, ale nejdřív…" V nečekaném momentu ji shodil a kolík, který měl při sobě vytáhl. ,,…Zabiju jeho." Ukázal na Damona a rozpřáhnul se.
,,Ne!!!" Vykřikla a v rychlosti se přemístila před Damona.
,,Eleno?!" Vykřikl, když mu spadla do náruče s kolíkem zaraženým do srdce.
,,Miluju tě." Pošeptala a po tváři ji tekly potoky slz.
,,Neodcházej, prosím neopouštěj mě." Svalil se s ní na zem. Ani si nevšimnul, že ten muž zmizel pryč. Ani toho, že se k němu svezli Katherine a Stefan.
,,Ne!!!" Křiknul, když s chroptěním a lapáním po dechu zavřela oči a naposledy vydechla.
,,Eleno, ne, neopouštěj nás." Katherine stékaly slzy po tváři a bez ohledů na okolnosti se tomu oba bratři divili. To by do ní nikdy neřekli.
,,Jak jen… to snad ne!!!" Křičel Stefan a celý vzteklý shodil knihovnu poblíž něj. Katherine se vylekala a jen hladila svoji mrtvou polovičku po tváři.
,,Tohle se nemělo stát, vždyť ani on ji nechtěl zabít." Vypadlo z ní.
,,Kdo to vlastně byl??" Zeptal se uslzený upír a stále tisknul svou mrtvou přítelkyni v náručí.
,,Původní… byl to původní. To jediné smím říct. Ovlivnil mě abych neřekla jeho jméno. Prý přijde pravý čas, kdy ho řekne." Smutně pokrčila rameny a dál se věnovala Elenině tváři a pak jen sjela ke kolíku a vytáhla ho ven.
,,Víte co??? Jdu pryč, tohle není fér. Byla mladá a byla…" Začal brečet i on. Všichni brečeli nad ztrátou milované.
***
Pohřbili ji v tichosti na odlehlém místě, kam nikdo nechodil. Pak si Katherine narovnala vlasy a vydávala se za ní. Nechtěli aby někdo vyšetřoval její smrt, ale stále jim chyběla. Bylo to hrozné, nikomu se nechtělo nic dělat. Katherine byla jako Elena tichá a s nikým se nebavila. Všichni se jí vyptávali, ale ona vždy řekla, že to nic není a vytratila se pryč.
***
,,Takhle to dál nejde." Promnul si Damon unaveně čelo. Od té doby co zemřela skoro nespí.
,,To máš pravdu." Odložila novodobá náhražka za Elenu knihu a přemístila se k němu. ,,Musíš se vyspat, jinak budeš k ničemu v boji proti původnímu."
,,To je možný, ale je to už skoro měsíc co odešla a já se s tím nedokázal ještě vyrovnat." Bědoval. ,,Nazdar bráško." Trochu, ale neznatelně se usmál a podíval se směrem k přicházejícímu bratrovi. Který se přemístil ke Katherine a líbnul ji na tvář.
,,Je fajn, že jste se dali dohromady lidi." Poblahopřál a zmizel nahoru. Katherine jen umučeným výrazem sledovala jak zmizel a Stefan sice ne tolik, ale taky smutně koukal. Všem chyběla. Bylo to jako by to bylo dnes nebo včera. Prostě jako by to bylo čerstvé.
,,Jsi v pohodě??" Zeptal se a pohladil ji po zádech.
,,Jo, jen mi chybí a Damona mi je líto." Otřela si slzu, co jí neposlušně utekla skrz oční víčka.
,,To mě taky. Chudák" Souhlasil a pomalu ji objal.
,,Mizím." Přišel Damon dolů s kyticí lilií a zrovna si oblékal jako obvykle černou koženou bundu.
,,Nechoď tam." Zastavila ho Katherine. Chodil tam každý den a každý den ji nosil lilie. Věděla proč,byly to její oblíbené květiny. Chodil tam a pokaždé měnil kytky. A ty si hromadil v pokoji. Když zvadli tak je vyhodil,ale většinou jen ležel s nimi vedle sebe na posteli a koukal do neznáma.
,,Nezklamu ji. Chodím tam pravidelně a nehodlám s tím přestat."Odporoval a zmizel dveřmi ven.
,,Tak to mu asi nevymluvíme. Tohle to jenom horší. Pokaždé si na ni takhle vzpomene a to mu moc nepomůže." Zabědovala a posadila se zpět ke Stefanovi. Ten ji jen povalil na gauč a vášnivě líbal.
***
Přišel, sebral květiny a položil tam nové. Pak se posadil vedle náhrobku a opřel si o něj hlavu.
,,Je mi to tak… tak líto. Tohle se nemělo stát." Ukápla mu slza a jemně pohladil náhrobek.
,,Tobě asi opravdu chybí, že???" Zeptal se hlas z povzdálí a Damon se ihned postavil a postavil se před hrob tak jakoby chtěl chránit samotnou Elenu.
,,Co chceš?!" Vyštěkl. ,,Už jsi mi všechno vzal. Bez ní sem nic. Tak už mě zabij ať se zbavím trápení!!"Řekl a myslel to vážně.
,,To by bylo moc snadné." Usoudil tajemný muž a přemístil se k hrobu kam položil bílou růži. ,,Navíc, mě se líbí, že trpíš a vlastně můžeš za to, že teď je tam kde je." Dokončil svou řeč a zmizel. Damon si trochu oddychl a tu bílou růži kterou každý den vyhazoval, vyhodil znovu a urovnal Lilie.
,,Miluju tě Eleno." Pošeptal a odešel pomalým krokem od hrobu. Když se naposledy otočil nemohl uvěřit vlastním očím…

.:Pokračování příště:.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Barbara xoxo TVD Barbara xoxo TVD | 14. srpna 2012 v 20:22 | Reagovat

ARE YOU FUCKING KIDDING ME? :O to snad není možný, takovej zvrat nebývá ani v seriálu, tak to jsem zvědavá jak se všechno vyvrbí.. Je to dost zvláštní a já jsem zvědavá takže chvátám na další kapitolu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama