................

Pain and Love - 1. Kapitola

10. října 2011 v 20:23 | Tewulinka |  Pain and Love
Téma: Buffy přemožitelka upírů
Hlavní dějové postavy: Buffy/Spike/Angelus
Děj: Angel přišel o duši a Buffy má problémy jak s Angelusem tak i se Spikem. Spike ale nechce jen mrvou přemožitelku. Všechno se to otočí na druhou stranu a on bude odhodlaný všechno oběovat jen pro tu jednu....
My Coment :) : Tak tohle je slíbená kapitolovka se Spuffy, bude se přidávat jednou týdně, někdy možná i dvakrát. Ale určitě bude vždy v úterý. Až skončí True is wrong, což skončí nevím kdy, ale pak bude zase obden tahle povídka. Tak snad se vám bude líbit :) .

Zrovna bojovala s upírem, který právě vylezl z hrobu. Bojovala dobře. Celou dobu ji sledoval a díval se, které pohyby používá. Chtěl si ji celou projít. Toužil po ni. Byla jako jeho droga. S duší ji miloval. Bez duše po ní toužil. Chtěl jí mít pro sebe. Ublížit jí a vychutnávat si její bolest. Chtěl cítit její krev, která mu stéká do těla a ubírá ji život. Chtěl cítit jak jeho krev pomalu stéká do jejích úst a ona umírá pro další život. Život po jeho boku. Bude jejím učitelem, jejím otcem, jejím milencem. Už okusil být s ní a to dalo démonovi svobodu a duše udělala pápá.

Dobojovala a jen hrdě pozdvihla bradu a strčila pramínek vlasů za ucho. Jako vždy se jí to vydařilo na jedničku. Jenže její šrám na duši nešlo tak lehce uspokojit. Ztratila toho, koho milovala. Toho kdo jí podržel vždy a všude. Nešlo to na něj nemyslet. Milovala ho. A teď jí je v patách ten zlý démon s jeho tváří. Moc dobře si ho všimla. Jako vždy, její přemožitelské schopnosti jí nezradily. Podívala se tím směrem, kde tušila jeho pohled a uviděla blýskající se oči a pak jen černý plášť mizející mezi stromy.
,,Vrátím ti duši ať to stojí co to stojí." Pošeptala si pro sebe a loudavým krokem šla zpátky domů.

Jenže si nevšimla toho, že jí nesledují jenom dvě oči, nýbrž rovnou čtyři. Tím dalším byl samozřejmě ten známý přemožitel přemožitelek. Také se učil její pohyby. Jenom ona mu odolala. Jeho boji. On byl podroben tou mladou blondýnou. Taková ostuda. Byl jí jako omámen. Musel o ní vědět vše. Sledoval ji až k domu a tam se postavil pod strom a zapálil si cigaretu. Vydechoval obláčky kouře a díval se do zrovna rozsvíceného okna. Byla tam a zrovna se převlékala. Hltal její křivky kousek po kousku a na tváři se mihl náznak perverzního úšklebku. S Drusillou to už nebylo jako dřív. Už ho tolik nepřitahovala. Chovala se hrozně, jen její taťka byl ten dokonalý a on byl ten na víc. Ten otloukánek, ten na kterého se mohla spolehnout, ale ona toho jenom zneužívala. Prostě už jí nemiloval, spíš ji měl jen rád. Hlavou mu létala jiná žena…

Byla smutná a hrozně unavená. Přišla domů, zkontrolovala matku a v pokoji se připravila a ještě rychle seběhla pod sprchu. Nechala na sebe téct proudy teplé vody, které ji příjemně ťapkali po těle. Byla ráda, že to ze sebe všechno smyje. Bylo jí hrozně. Zase ho viděla, to byla zase noc. Vyšla ze sprchy a už převlečená do noční košilky, jelikož jí bylo teplo, šla do pokoje. Připravila si ještě věci na zítra. Byl víkend tak se chtěla vydat někam s Willow a Alexem. Zkontrolovala svůj odraz v zrcadle, usmála se na sebe a pak rychle zaplula pod peřinu. Lehla si, zhasla lampičku a pomalu začínala usínat. Probudil ji ale silný zápach z otevřeného okna. Probudil ji zápach kouře. Cigaretového kouře. Po špičkách a přikrčená se vplížila k oknu a podívala se ven. Uviděla, ale někoho koho nečekala. Spika, toho budiž k ničemu, který se jí snaží zabít. Potichu vzala kolík, obula se a seskočila dolů.
,,Co tu chceš?!" Vykřikla na překvapeného upíra a jednu mu vrazila.Ten se chytil za bolavé místo a nechápavě na ni koukal.
,,Co ti přelétlo přes nos, kotě?? Jen jsem si chtěl promluvit." Podotkl dotčeně a napřímil se. ,,Mimochodem, moc ti to sluší." Lišácky se usmíval a sjížděl od rozčíleného obličeje, zvýrazněného dekoltu až k, podle jeho vkusu, nádherným nohám.
,,Mimochodem. Mě to nezajímá, co chceš Spiku?!" Ptala se tvrdohlavě a trochu se třásla. Spike si chtěl jen promluvit a aby mu nastydla jeho příští mrtvá přemožitelka, to opravdu nechtěl. Sundal si kabát a hodil ho přes ní. Kupodivu se nebránila a do kabátu se ještě víc zachumlala.
,,Chci vědět, jak tě zabít mazlíčku." Dokonce má pro ni i přezdívku, která se mu moc zamlouvá.
,,Na to je těžký návod, nejde to." Pokrčila nevinně rameny a cítila vítězství, teď by to nečekal a mohla by ho zabít, přesně tak, mohla.
,,Nějaký určitě je. Třeba…" Obezřetně ji sebral kolík z ruky a začal si s ním pohrávat. ,,… ti nejdou vytrvalé boje. Myslím tím, že dlouho nevydržíš." Usmíval se. Ale Buffy rudla vzteky. Byla jí zima a navíc nemá svou zbraň.
,,Já vím, co to znamená." Zabručela. Není přece blbá.
,,Nebo, tvoji přátelé." Zašeptal u jejího ucha a přitom ji zamrazilo.
,,Ty z toho vynech!!" Křikla a on hned věděl, že uhodil hřebíkem na hlavičku.
,,Ale, ale." Pousmál se. ,,To bude fajn mazlíčku. Nemusíš se bát." Pohladil ji po tváři, než stačila ucuknout.
,,Musím." Okřikla ho. Povídala si s ním jako se starým známým. ,,Už bude svítat, měl by si jít, abys nám neudělal nepořádek po silnici." Doufala, že to zabere, i když bylo něco málo po půlnoci.
,,Škoda, lásko, že mám na to čich, mám celkem ještě dost času." Usmál se na ni a zdůraznil ono slůvko DOST.
Jen si povzdechla. ,,Ale já ne, musím jít, takže zase někdy jindy. Teda spíš, zabiju tě jindy." Usmála se, shodila ze sebe kabát, který hodila po Spikovi, vzala mu z ruky svůj oblíbený kolík a běžela k domu, došli daleko.
,,Hej!!" Křiknul. Bavilo ho si s ní povídat. Je s ní legrace. Usmál se nad tím. A pak jen sledoval její rychlý běh. Zmrzlé nožky se jakoby vznášeli nad silnicí a krátká noční košilka odhalovala více než by měla, to se mu dost líbilo.
,,Ještě se uvidíme." Ušklíbl se, nasadil si kabát a šel. Byla na něm cítit její osobitá vůně. Jahodová. Celou cestu nasával její vůni. Před domem se ale zastavil a uvědomil si, že bude cítit a Drusilla a Angelus to ucítí taky, to by bylo vyptávání. Určitě se někde v tom sídle ocucávají. Ta myšlenka se mu nelíbila. Měl ještě dost času a tak šel do baru. Vypil asi jednu láhev whisky a šel. Už to přešlo, její sladká vůně byla skoro pryč. Cítil ji jen minimálně. Spíš byl nasáklý alkoholem a kouřem. Ještě, že je upír a nemusí se zabývat svým organismem.

Vylezla do svého pokoje, sundala boty, zavřela okno a zalezla do peřin. V pravý čas. Její matka jí přišla zkontrolovat. Slyšela hluk. Ale když přišla do pokoje, její dcera v klidu oddychovala. Když odešla tak Buffy jen práskla rukama do deky a pokoušela se usnout. Jenže ten její a Spikův rozhovor jí vrtal hlavou a nenechal ji usnout. To se jí nelíbilo.
,,Přestaň na něj myslet mozku!!" Napomenula se a naštvaná začala usínat.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ibuffyi ibuffyi | Web | 14. října 2011 v 20:38 | Reagovat

Chci další díl :-)

2 Everlinet Everlinet | Web | 2. listopadu 2011 v 13:21 | Reagovat

Píšeš nádherně, moc se mi to líbí. Přečtu si i další díly. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama