................

Pain and Love - 2. Kapitola

14. října 2011 v 22:02 | Tewulinka |  Pain and Love
Téma: Buffy přemožitelka upírů
Hlavní dějové postavy: Buffy/Spike/Angelus
Děj: Angel přišel o duši a Buffy má problémy jak s Angelusem tak i se Spikem. Spike ale nechce jen mrvou přemožitelku. Všechno se to otočí na druhou stranu a on bude odhodlaný všechno obětovat jen pro tu jednu....
My Coment :) : Tak nějak si asi dám pauzu od True is wrong. Nemám tam totiž nějak inspiraci a tak aspoň přidám Spuffy povídku. Takže pak v úterý další kapitola. Tak já asi půjdu ještě něco napsat, tak snad se kapitola bude líbit. :)

Ráno se probudila celkem brzo na své poměry. Nebylo ani devět a ona se už pokoušela vylézt z postele. Nešlo to zrovna snadno. Byla nějaká rozlámaná a nebylo jí dobře. Ještě to by scházelo!!! Být nemocná a přemožitelka nejde do hlavy. Oblékla se do oblečení, které si naplánovala vzít včera a zalezla do koupelny, kde ji na dobrou půlhodinu obsadila. Ranní hygiena, líčení. To vše ji dalo zabrat, chtěla vypadat dobře, když už se necítí dobře, tak proč nevypadat dobře?? Slezla dolů ze schodů a podívala se na dobře odpočatou matku.
,,Dobré ráno mami…" Pokusila se říct, ale z úst ji vyšlo jen zasípání a těch pár slov v něm zaniklo.
,,Buffy, nejsi nemocná??" Joyce odložila noviny a rychle přiběhla k dceři a položila ji ruku na čelo. ,,Zůstaneš doma, máš horečku!!" Založila si ruce a Buffy věděla, že to je předem prohraný boj. Má totiž tu svou tvrdohlavost po ní a to není jen tak.
,,Ale mami!!"Zachraptěla a už se líně vydala nahoru.
,,Donesu ti čaj a nějaký lék." Zavolala na svou dceru a začala obsluhovat kuchyň.
,,Fuj!!" Buffy si vzpomněla na všechny ty léky, na ty léky, ze kterých jí bylo špatně. Vzala telefon a vytočila číslo své nejlepší kamarádky.
,,Prosím??" Ozval se ospalý hlas. Zdá se, že si chtěla ještě přispat.
,,Tady Buffy." Zachraptěla do telefonu.
,,Buffy?? Co se stalo??" Teď už čilá Willow nervózně pochodovala s telefonem po pokoji. Teda, jak jen to bylo možné.
,,Nastydla jsem včera večer, když…" Chraptěla a odkašlala si. Pak si vzpomněla, proč vlastně. ,,Na hlídce." Vysvětlila.
,,Přijdeme za tebou." Nabídla kamarádka do telefonu.
,,Mám horečku a nemyslím si, že by vás sem máma pustila. Přece jenom by jste to mohli chytit." Zamítla ten návrh.
,,Dobře, tak se z toho vylež." Popřála, věděla o té její tvrdohlavosti co mají s její matkou společnou.
,,Dík Will, zatím ahoj." S posledním úsilím domluvila zbylé věty a šla se převléct do teplého pyžama. Lehla si a vypila odporný lék, co jí matka přinesla. Pak ještě usnula.

,,Přemožitelka nám zavítala na návštěvu." Zasmál se.
,,Mlč Spiku!! Měla jsem tě zabít včera a ne s tebou jen tak žvanit o tom jak mě máš zabít!!!" Křičela a odhodila ho na druhou stranu pokoje.
,,Když to bereš takhle." Pokrčil rameny, tváří proběhl stín a žluté oči se vydrali na povrch. Vrhl se po ni, ale ona jediným ladným pohybem uhnula z cesty a on spadl na zem. S úsměvem si poklepávala kolíkem v ruce.
,,Teď zemřeš!!!" Křikla a málem by to udělala, kdyby ji nechytil a kolík neodhodil někam do rohu pokoje. Obmotal ruce kolem jejího pasu a přitiskl k sobě.
,,Nemyslím si, mazlíčku." Usmál se a hleděl do těch zelených očí. Byly tak krásné, když se zlobily.
,,Pusť!!!" Začala mu bušit do hrudi, ale byl čím dál tím silnější. Z nenadání ji políbil a Buffy ho od sebe ne zrovna hned odtrhla.
,,Co to, co si to dovoluješ!!" Křikla, ale on na to nedbal, přitáhnul si ji zpět a tentokrát ji nehodlal pustit. Marně se mu zmítala v náručí. Bylo to jakoby on byl čím dál tím víc silnější a ona slabší. Znovu ji políbil a ona se podvolila po dlouhé chvíli nespolupráce a zmítání se v jeho náručí. Podvolila se a polibky mu oplácela. Oplácela.
,,Miluju tě Buffy." Pošeptal mezi polibky.
,,Já tebe taky Spiku." Zasténala jeho jméno.

Probudil se celý zpocený, vzpomněl si na sen a celý zezelenal.
,,No to snad ne!!!" Křiknul a vylezl z postele. Drusilla tam stejně nebyla. Zase si užívala papínkovi přízně. Oblékl se a vydal se k snídani.
,,Nazdárek kamaráde." Zasmál se a jeho tesáky se vydrali na povrch. ,,Nebude to bolet." Zakousnul se do jeho krku a vysával kapičky krve. Moc se nenajedl.
,,Spikey??" Ozvalo se za ním a jeho dobrá nálada, teda skoro, vyprchala. S falešným úsměvem se k ní otočil.
,,Ahojky Dru." Zacukroval a ona se mu omotala kolem krku.
,,Tatínek je na mě zlý." Zabědovala a přitáhla si k sobě panenku Slečnu Edith. ,,Viďte slečno Edith??" Promlouvala k panence.
,,No… proč??" Zmohl se jen na tohle.
,,Protože je rozčílený. Vyrušila jsem ho z příprav pohřebního místa pro přemožitelku. Chce si tam z ní udělat svou družku." Vysvětlovala, ale ne směrem k upírovi, nýbrž k panence.
,,Cože???" Vyjekl a hned se vymotal z jejího obětí a běžel za Angelusem.
Ten jen zabručel. ,,Co ty tu chceš??" Pobíhal kolem a dával kolem postele květiny.
,,Jdu se podívat na blázna." Pokrčil rameny a usmíval se, když viděl jak je Angelus bez sebe.
,,Tak se dívej, ale pak nežadoň o to, abys s ní mohl něco mít. Bude totiž jen a jen moje." Ušklíbl se a pustil se znovu do příprav. Spike si odfrkl a šel do svého pokoje. Tam na něj čekala nahá Drusilla, tak se vydal jinam. Neměl na ni náladu. Myslel jenom na jednu….

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama