................

Pain and Love - 3. Kapitola

23. října 2011 v 15:32 | Tewulinka |  Pain and Love
Téma: Buffy přemožitelka upírů
Hlavní dějové postavy: Buffy/Spike/Angelus
Děj: Angel přišel o duši a Buffy má problémy jak s Angelusem tak i se Spikem. Spike ale nechce jen mrvou přemožitelku. Všechno se to otočí na druhou stranu a on bude odhodlaný všechno obětovat jen pro tu jednu....
My Coment :) : Tááák po dlouhé době přidávám novou kapitolu. Je mi líto, že jsem tu nebyla, nebo aspoň nenapsala co se mnou je. Takže, kapitola je delší než jsem měla v plánu, tak snad si ji užijete a napište jak se vám líbila prosím :)

Pořád se převalovala na polštáři. Cítila se mnohem líp. Hlavně už nechtěla spolykat ani jednu kapičku toho hnusu. Seběhla po schodech dolů a zalezla k lednici. Měla příšerný hlad. Jak je známo, tělo přemožitelek se hojí rychle. Vzala si tam kupu jídla a šla si sednout k televizi. Pustila si nějaký horor a sledovala ty superhrdiny, jak utíkají před zlými neřády s křikem.
,,Buffy!!" Přistihla ji matka. ,,Jak to, že neležíš??!" Ptala se naštvaně.
,,Už je mi dobře." Trochu chrchlala,ale už to nebylo jako ráno. Musela na hlídku, už se skoro stmívalo.
,,No pořád to není ono." Šáhla ji na čelo, které mělo teplotu, kterou mít mělo, to samé i tváře. ,,No, teplotu už nemáš, ale stejně zalez do postele." Popohnala ji nahoru.
,,Dobře, ale jídlo jde se mnou!" Řekla naštvaně a ještě zakašlala. Hlas a kašel nebyly zrovna dvakrát fajn.
,,A nezapomeň si zase zamknout." Křikla na ni stejným tónem hlasu Joyce.
,,Nezapomenu!" Rozčílila se, práskla dveřmi a zamkla. Chvíli jedla a pak ležela a četla si něco v dějepisu. ,,To je děs!!" Zabědovala, nemůže za to, že jí to neleze do hlavy. Když se setmělo tak se potichu převlékla do svých kožených kalhot, trika s dlouhým rukávem a teplým huňatým svetrem. Nechce přece pokoušet matku a svou nemoc ještě víc. Udělala si culík a vzala si ještě čepici. Otevřela okno a s kolíkem v ruce a jedním pod rukávem vylezla z okna a seskočila dolů. Pak se jen vydala ke hřbitovu. Cestou si dávala pozor, nechtěla vidět ani jednoho z upírů. Přišla na hřbitov a hned si všimla upíra.
,,Hej ty!!!" Zachraptěla. Nevyznělo to tak strašně jak zamýšlela. ,,Zpátky!!" A znovu. To je teda den. Rozeběhla se za tím upírem a když ho konečně dohonila tak ji svalil někdo na zem a do upíra se pustil sám.
,,Co to sakra!!" Vykřikla a když uviděla Spika jak rozprášil toho upíra na prach.
,,V pořádku??" Zeptal se a pomohl ji vstát. Rázně ruku odmítla.
,,Co tě to napadlo?? Můj úhlavní nepřítel zabije upíra místo mě…" Křičela, ale poslední slova zanikla v jejím zachraptěním, místo slov.
,,Jen jsem chtěl pomoct, nemůžu dovolit, aby se stalo něco někomu, koho mám o život připravit já." Zamlouval. Moc dobře si všimnul jaký má hlas. To určitě z toho včerejška, jak neměla skoro nic na sobě. Jen tu lehkou noční košilku. Při té vzpomínce se ušklíbl.
,,Jasně, jenže já nebyla v nesnázích, nýbrž ten upír!!" Chraptěla si svou dál.
,,Jasně mazlíčku. Ale díky tvé nemoci, by jsi byla velmi zranitelná." Provokoval ji tím svým sebejistým hlasem a pomalu se k ní přiblížil.
,,No tak já půjdu. Zabiju tě jindy. Jak vidíš, nemohla bych si vychutnat tvou smrt." Pokrčila rameny a šla dál, nechala ho tam stát, nebo si to aspoň myslela.
,,A co kdybychom se nezabili a byly přáteli??" Dohnal ji a zeptal se. Zaskočil ji tou otázkou.
,,Ha! Tak tohle je gól!!" Začala se smát. ,,To nemyslíš vážně!!" Popadala se za břicho a dost kašlala.
,,Není to vtip." Řekl ublíženě. Buffy sklaplo a jen na něj vyjeveně koukala.
,,To myslíš vážně?? Nebo si ze mě jen utahuješ?? Je to totiž dost divný." Uklidnila se a stoupla si před něj.
,,Myslím to vážně. Celkem mě to zabíjení přestalo bavit. A navíc, nejsi tak špatná." Pokrčil rameny a klukovsky se na ni usmál. Buffy se jen usmála.
,,Nevím jestli ti můžu věřit, přece jen vraždíš přemožitelky." Viděl, že jí začíná věřit a to se mu líbilo.
,,Můžeš. Víš… já… změnil jsem se." Přiblížil se až k ní a jemně ji k sobě uchopil. Začal ji hladit po tváři a ona jen vzhlížela do jeho očí.
,,Jak ti můžu věřit??" Řekla omámeně. Jen se usmál a propojil jejich rty v jedny. Jednou rukou ji zajel do vlasů a druhou si ji přidržoval v pase. Po chvilce si to uvědomila a odtáhla se.
,,Musím jít domů!" Vytřeštila oči, šáhla si na rty, otočila se na podpatku a běžela pryč.
,,Počkej!!" Křiknul za ní a běžel jejím směrem.

Doběhla na kraj hřbitova a vydýchávala se.
,,Nazdárek zlatíčko." Ozvalo se za ní a ona se jen s nastaveným kolíkem otočila k tomu až tak známému hlasu, ale přesto úplně jinému.
,,Angelus." Konstatovala a dala se na útěk. Běžela jak nejrychleji uměla. Věděla, že na ni poznal, že je nemocná a tím by byla ještě snazší kořist. Na tohohle upíra neměla, zvláště, když to byl Angel.
,,Kampak poupátko???" Postavil se před ní a jen ji mlčky obcházel. V tichosti na sucho polkla. Ano, je to pravda ta slavná Buffy se bála upíra.
,,Daleko od tebe." Zachraptěla a pokusila se znovu utéct, ale on ji jen chytil a dal ruce za záda.
,,Ale proč?? Vždyť si užijeme zábavu." Zasmál se hlasitým smíchem a málem ji uhodil.
,,Nech ji!!" Chytil mu ruku a odhodil ho od ní.
,,Spiku?!" Vyjeveně koukala na svého zachránce.
,,Nazdárek mazlíčku. Utekla si. Kdybys to neudělala, tak by ti nemohl ublížit. Takže jdem." Chytil ji do náručí a běžel s ní pryč. To bylo marných pokusů o to aby ji pustil na zem. Stáli před domem a Angelus jim byl v patách.
,,Pojď dovnitř." Hlesla a společně zalezli do jejího pokoje. Angelus nebyl pozvaný. To věděla, ba dokonce i v to doufala.
,,Takže teď ví, že jsem na tvé straně a s Dru po mě půjdou." Strčil ruce do kapes a vytáhl krabičku cigaret.
,,Tady se nekouří." Zakašlala a vyrvala mu krabičku z ruky. Pak ji schovala pod postel a sedla si na ni.
,,Ale já jiný nemám!!!" Zabědoval a sedl si vedle ní. Ona se jen pousmála a šmátla po sušence, kterou si vzala nahoru než odběhla na hlídku. Začala jíst a on se na ni jen díval. Nasadil klukovský pohled a sledoval ji jak jen červená a radši se od něj otáčí.
,,Počkej tady, dojdu se vykoupat." Vylovyla ze spod peřiny své teplé pyžamo a odešla do koupelny.
,,Samozřejmě, že počkám." Ušklíbl se a sundal si svůj kabát. Pak pomalu vylezl z jejího pokoje a vešel do koupelny plné páry. Koukal se jak se za závěsem mihotá její drobná postava. Jak myje své tělo a své vlasy. Byl to jako sen, ze kterého se nechtěl probudit.
,,To jsi ty mami??" Ozvalo se za závěsem a Spike se trochu lekl. Rychle vyšel z koupelny a zamířil zpět do jejího pokoje.
,,Mami??" Blondýnka vykoukla ven ze závěsu. ,,Tak nic." Pokrčila rameny a vzala si osušku. Zabalila si do ní vlasy a do druhé sebe. Odlíčila se a pak se vrhla na hygienu. Poté se převlékla do teplého pyžama a vydala se do svého pokoje.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 KatQuska500 KatQuska500 | E-mail | 23. října 2011 v 15:45 | Reagovat

Ten je moc krásný a moc se mi líbí tvůj blog. :-)

2 BuffynQa » btvsweb.blog.cz BuffynQa » btvsweb.blog.cz | Web | 23. října 2011 v 15:46 | Reagovat

Buffy to zabíjí, jak prej " jídlo jde ale se mnou " :D . Velice zajímavý je ten konec kdy je Spike s ní v koupelně a ona o tom ani neví,těším se na pokračování :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama