................

Pain and Love - 4. Kapitola

6. listopadu 2011 v 16:37 | Tewulinka |  Pain and Love
Téma: Buffy přemožitelka upírů
Hlavní dějové postavy: Buffy/Spike/Angelus
Děj: Angel přišel o duši a Buffy má problémy jak s Angelusem tak i se Spikem. Spike ale nechce jen mrvou přemožitelku. Všechno se to otočí na druhou stranu a on bude odhodlaný všechno obětovat jen pro tu jednu....
My Coment :) :Když jsem se učila, tak jsem nestíhala ani tuhle povídku, takže se omlouvám a taky se omlouvám za krátký díl, ale chtěla jsem aby to takhle vyšlo :) Teď jdu psát další kapitoly, tak snad se nějak dokopu, aby se přidaly zítra nebo v úterý :)

Ležel v její posteli a nasával její vůni. Trochu si vyčítal, že ji sledoval, přece jenom, kdyby se to dozvěděla určitě by ho zabila.
,,Jsem tu." Vklouzla pozvolna dovnitř a koukala na něj, jak se rozvaluje v její posteli. Napolo otevřela pusu a koukala na něj.
,,Promiň." Postavil se a přešel k oknu, kde uviděl dvě známé tváře. ,,Máme společnost." Konstatoval a otočil se zrovna na lehající se nemocnou přemožitelku.
,,Jenže nemůžou dovnitř, teda pokud je někdo nepozve a máma asi spí." Pokrčila rameny a zachumlala se pod peřinu.
,,Kouká se na televizi, takže nespí a oni jdou ke dveřím." Zděsil se a jen uviděl mizející záda přemožitelky ve dveřích.
,,Mami?!" Vykřikla a seskočila ze schodů dolů. Joyce zrovna otevírala dveře. ,,Neotvírej!" Přirazila dveře zpátky.
,,Buffy?? Co vyvádíš, to je přece Angel, tvůj přítel, nebo snad ne??" Divila se a pokoušela se otevřít dveře. ,,Páni, ty jsi silná." Zakroutila hlavou nad sílou své dcery.
,,No ono… my…" Zadrhávala se a koukala všude možně, jen ne do matčiných očí. ,,Pohádali jsme se a já s ním nechci mluvit." Zakončila svou řeč a zamkla dveře. ,,Nezvi jeho ani ji k nám." Koukla na ni a pak ji odvedla ode dveří.
,,Ale Buffy, pozvání přece nikomu neublíží, přece nemůžou jen tak kdykoli přijít." Zasmála se a Buffy si říkala jak se plete.
,,Prostě je nezvi dovnitř, ano mami??" Podívala se na ni a matka jen tiše přikývla.
,,A teď jdi spát, zítra je taky den." Vypnula televizi a pak se dívala jak matka odchází nahoru. Pomalu odemkla dveře a otevřela je.
,,Nazdárek poupátko." Usmál se na ni ten protivný úsměv, který nesnášela. ,,Pustíš nás dál??" Ukázal zuby v úsměvu a jen tak pohodil pohledem po Drusille s panenkou.
,,Paní Edith by taky chtěla dovnitř." Podívala se na strnulou přemožitelku a pak na blonďatého upíra, který za nimi sešel po schodech. Buffy na něj koukala jak přišel a zastavil se po jejím boku. Nasadil svůj typický úsměv a opřel se zevnitř o futra dveří.
,,Paní Edith má hold smůlu a vy taky!" Usmál se a podíval se na blonďatou přemožitelku, která jen těkala pohledem z jeho na ty dva. Pak jen přikývla.
,,Angelusi?" Otočila se na něj a vzdorovitě si zkřížila ruce na prsou. ,,Nikdy tě nechci vidět u tohohle prahu." Konstatovala a vykopla ho z verandy. Černovlasá upírka s panenkou se trochu oddálila ode dveří, ale neušla přímé a dost silné ráně přemožitelky.
,,Zmizte!" Vykřikla a zabouchla za sebou dveře.
,,Kdo by to řekl, že budeš takováhle na svého milého." Rýpl si do ní upír a uviděl jak se jí dotknul.
,,Kdybys věděl." Zakroutila hlavou a se slzami na krajíčku vyběhla nahoru a upír přímo za ní.
,,Omlouvám se." Chytil ji za ruku mezi dveřmi a otočil k sobě. Koukal ji do očí a ona se… ano, ona se červenala.
,,To je jedno." Usmála se. Spike pomalu zavřel dveře a zamkl je. Pak ji jemně uchopil do náruče a s pohledem upřeným do jejích ji odnesl až k posteli a položil ji na ni. Lehl si nad ní a díval se jí do očí. Chtěl aby po něm toužila, chtěl aby udělala první krok. Přál si aby to tak bylo. Přemožitelka se pomalu nadzvihnula na loktech a propojila jejich rty v jedny. Upíra pohltily myšlenky jen na ní a na to, jak ho políbila a on ji polibek radostně vrací.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 KatQuska500 KatQuska500 | E-mail | 6. listopadu 2011 v 22:42 | Reagovat

To je krása,těším se na další díl :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama