................

Jak??

30. prosince 2011 v 19:23 | Tewulinka |  Buffy the vampire slayer - krátké povídky (jednorázové)
Téma: Buffy přemožitelka upírů
Hlavní dějové postavy: Willow/Tara
Děj: Willow se stále nemůže smířit se smrtí té, kterou miluje...
My Coment: Krátká povídka na pár Willara :) Snažila jsem se celkem, ale je opravdu krátká :)


,,To je krev??" Koukla na mé bílé tričko pocákané její krví.
,,Taro??" Vyděsila jsem se, když spadla a rychle si klekla k ní ,,Taro!!!Zlato.." Otočila jsem si ji k sobě. ,,Zlato, no tak, vstávej!" Chytila jsem její ruku a do očí se mi draly ty zlé kapičky slz… ,,Ne!Ne,ne! Ne!!" Vrtěla jsem hlavou a slzy se draly přes okraj.Držela jsem tělo své milované a plakala. Rána po kulce byla velká a rudá. Zvedla jsem uslzené oči, které mi jak jsem cítila začínali rudnout a místo svých obvyklých duhovek jsem měla jen velké rudé skvrny. Viděla jsem rudě.
Stočila jsem pohled zpátky a jen rukama přidržovala její tělo. ,,Bože to ne!" Brečela jsem. ,,Prosím!!" Chytla jsem její hlavu do dlaní. ,,Prosím no tak!!" Naříkala jsem a brečela. ,,Taro.." Oslovila jsem ji. ,,Prosím, vzbuď se zlato." Chytila jsem ji za bok a trochu s ní zacloumala, ne znatelně, ale ano.
Nade mnou se začaly stahovat tmavé nehezké mraky.
,,Velký Sirusi." Promluvila jsem do bouřkových mraků s tmavýma očima. ,,Nařizuji ti, vrať mi ji zpátky!!" Znovu jsem promluvila a další kapka slzy mi přetekla pře okraj víčka. ,,Vyslyš mě!! Můj strážce temnot." Přerývaně jsem dýchala.
,,Čarodějko!" Objevila se jeho velká nehezká hlava. ,,Jak se opovažuješ ukládat mi úkoly!" Mračil se.
,,Prosím!!" Naléhala jsem. ,,Prosím vrať mi ji zpět." Znovu.
,,Ty, ale nesmíš porušovat zákony přirozených odchodů!" Koukal na mě.
,,Co?!" Křikla jsem a podívala se na mrtvé tělo mé lásky. ,,Tohle snad bylo přirozené?!" Zamračila jsem se na něj a znovu koukla na Taru.
,,V každém případě, je to normální lidská smrt." Dívala jsem se na něj.
,,Ale já.." Nenechal mě domluvit.
,,Probudila jsi ženu, nabitou tajemnou silo, ale tohle není totéž. Ona, dnes odešla v souladu se svým časem." Zablesklo se. ,,Je vykonáno."
,,Ne!Musí být ještě nějaký způsob." Nenechala jsem se odbýt.
,,Je to vykonáno!" Křikl.
,,Ne!!!!!!!" Zakřičela jsem a vyslala tím zvukovou vlnu.
,,Pane bože!!" Vyletěla jsem do sedu a vydýchávala se. Byla jsem zpocená, jako skoro každou noc. Vždy ta samá noční můra. Pomalu jsem vstala z postele a přešla ke skříni. Otevřela jsem ji a zplna se nadechla. Tohle bude těžký… Dřepla jsem si a vytáhla krabici.
,,Tara…" Potichu jsem přečetla nápis na krabici a odfoukla tu trochu prachu. Přejela jsem po krabici rukou, zamrazilo mě a do očí se hnali slzy. Přenesla jsem krabici na stůl a vzala si ze stojanu nůžky. Rozevřela jsem je a tou jednou stranou jsem odřezala izolepu, kterou byla krabice zalepená. Pomalu a roztřeseně jsem odložila nůžky a roztřesenýma rukama jsem otevřela krabici. Dýchly na mě vzpomínky a mé slzy překročily tu tenkou hranici očních víček. Zamrkala jsem, abych je odehnala, ale nepomohlo to. Na řasách se mi jich pár usadilo a já je jen hřbetem ruky otřela. Vzala jsem do rukou její oblíbené tričko a položila ho na postel, pak jsem vzala i kalhoty a ty dala k tomu. Ponožky, boty, kalhotky a podprsenku. Měla jsem v té krabici vše, o čem jsem věděla, že je to její nejoblíbenější oblečení a dokonce i její parfém. Sedla jsem si k tomu a naplnila to vzduchem, aby to vzalo její křivky a dokonce to mělo i cit. Objaly jsme se a já se rozbrečela.
,,Taro!!" Brečela jsem. Něco mi bliklo hlavou. Otřela jsem si slzy a nahnula se ke knize na nočním stolku. ,,Jak oživit mrtvé.." Přečetla jsem nadpis stránky a přejela po ní prsty.
,,Akro, tempo, abolis…" Začala jsem odříkávat po té, co jsem připravila všechno co jsem potřebovala. Svíčky vystavěné do hvězdy a k tomu kadidlo a krev, má krev. ,,Sintus, bolius, tempus." Zvedla jsem hlavu ke stropu. ,,Vyslyš mé volání, ó strážce mrtvých. Vrať mi zpět milovanou osobu!" Chytla jsem nůž a řízla jsem se do ruky. ,,Vrať mi tu kterou miluji." Křikla jsem.
,,Santus, predikus, dentus." Moje krev začala kapat na její tričko. Zvednul se vítr, i když jsem byla v domě a okna byla zavřená. ,,Oritus, Pontus, miskosis." Dořekla jsem a přede mnou se objevila bílá záře.
,,Willow?" Promluvila na mě a já se znovu rozbrečela, řekla to tak jako vždycky, tak jak mě to vždy zahřálo u srdce.
,,Ta-Taro??" Zvedla jsem se a ona se přede mnou objevila v bílých šatech. Bílá záře se ztratila a my si padli do náruče. Objímali jsme se a já byla nadšená.
,,Jak, jak jsi to udělala Willow??" Pousmála se na mě a políbila mě.
,,Nevydržela jsem to bez tebe, musela jsem. Miluju tě Taro." Pohladila jsem ji po tváři a prohrábla se jejími dlouhými vlasy.
,,Taky tě miluju Willow a už tě nikdy neopustím." Usmála se na mě a já se po dlouhé době cítila v bezpečí. Usmála jsem se.
,,V to doufám." Políbila jsem ji.
...The End…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 lady Katysek lady Katysek | E-mail | Web | 30. prosince 2011 v 19:57 | Reagovat

Nevadí že je krátká, ale je kerásná :-)
A můžu tě poprosit, aby jsi si mě přepsala v menu na lady Katysek.Děkuju :-)

2 lady Katysek lady Katysek | E-mail | Web | 30. prosince 2011 v 20:13 | Reagovat

Nemáš za co, píšeš krásně, bez diskuze ;-)

3 ibuffyi ibuffyi | Web | 30. prosince 2011 v 20:17 | Reagovat

Moc se ti povídky povedla mám strašně moc ráda pár Willow/Tara :D

4 ℳichelle❧ ℳichelle❧ | Web | 30. prosince 2011 v 20:22 | Reagovat

moc ráda spřátelím =) jdu si tě přidat :D

5 Katherine Katherine | E-mail | Web | 30. prosince 2011 v 20:57 | Reagovat

je moc krásná :) kéž by to takhle skončilo i v Buffy :( jinak pěkný dess :)

6 BuffynQa » btvsweb BuffynQa » btvsweb | Web | 30. prosince 2011 v 21:08 | Reagovat

No zlatíčko, děláš si země srandu ? :O Máš naprosto úžasnej dessign ! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama