................

Normální??? Ne… to je minulost….

24. prosince 2011 v 0:25 | Tewulinka |  The vampire diaries - Damonƒ&Elena (jednorázovky)
Téma: The vampire Diaries
Hlavní dějové postavy:
Elena/Damon/Stefan
Děj: Vánoce a 2 dny plné překvapení :)
My Coment :) : Tahle jednorázovka je Vánoční.. vůbec nestíhám a tak snad ještě něco vymyslím, nějakou jednorázovku na Vánoce se Spuffy, ale prozatím je tady tahle. Takže, přeju příjemné čtení a prosím.. komentujte :)


Za okny poletují sněhové vločky a já si připadám jako v pohádce, až na to, že v pohádkách nebývají upíři, vlkodlaci a tak… Vždycky jsem si myslela, že normální den je nudný a vůbec… prostě vždycky vše dokola, ale teď, od doby co jsem zjistila, že existují upíři a všechno takovéhle nadpřirozeno, bych si přála ten jeden normální den zažít, bylo by to…. Úžasné.
***
Seděla jsem u okna a pozorovala sněhové vločky, jak se na okno přilepují a zase po chvíli mizí. Dneska byl den, kdy Vánoce spějí ke konci. Dneska měl přijít i Stefan a dokonce i Damon. Oba měli přijít a já měla být i sama doma… Jeremy se rozhodl strávit Vánoce s Bonnie někde v sousedním městě. Ach jo. Ale nevadí, dnešní Vánoce si užiju, ať to stojí cokoliv. Jenna je zase s Alarickem u něj. Prostě rozpad rodinného krbu. Sebrala jsem se a uráčila sejít dolů a začít připravovat večeři. Samozřejmě, že jsem nevěděla co. Jenna mi tu nechala dva recepty. Buďto nějaká ryba, nebo obyčejné řízky. Na které samozřejmě recept nepotřebuju, ale co já vím. Jenna si nejspíš myslí, že ano. Bylo dost času a tak jsem se s vervou pustila do jídla, ale do toho lehčího. Prostě makačka, i přes to, že jsou to obyčejné řízky. Obalila jsem je a dokonce jsem oškrábala snad stovku brambor, to sice ne, ale hodně jich bylo. Po úmorné dřině jsem byla hotová s jídlem, ruce celé hnědé od šlupek a tak jsem prostě jídlo dodělala a rychle se běžela osprchovat. Umyla jsem se tělovým mýdlem s vůní jablek a šla se převléct. Samozřejmě jsem chtěla vypadat vánočně a tak jsem si vzala bílou podprsenku, bílé tílko a na to červené a pak i bílé rifle. Boty sytě rudé lodičky na vysokém podpatku. Chtěla jsem vypadat co nejlíp. Vlasy jsem si učesala a vložila do nich i červenou mašli s bílými úzkými proužky. Byla jsem se sebou spokojená. Času do příchodu bratrů bylo dost a tak ještě sešla pomalu dolů, přece jen, nebyla jsem na podpatcích moc zvyklá a začala slavnostně připravovat stůl. Vytáhla jsem červený ubrus a dala na něj svícen do něho čtyři štíhlé a vysoké svíčky. Pak přišlo na řadu prostírání. Bílé oválné prostírání a červené ubrousky poskládané jako v restauracích a stříbrné příbory zděděné po babičce.
,,Tak.." Usmála jsem se na svůj výtvor a v zrcadle překontrolovala svůj odraz. Ještě se namalovat a je to. Sundala jsem si boty, aby to šlo rychleji a vyhopsala nahoru. Namalovala jsem se a zase odcupitala dolů, navlékla boty a začala připravovat talíře. Na každý talíř jsem dala stejné množství akorát na můj jsem dala o něco míň. Pak jsem je schovala do trouby, aby nevychladli a sedla si k televizi a začala koukat na nějaký vánoční film. Smála jsem se, nudila jsem se a nakonec málem začala brečet. Tenhle film měl všechno. Viděla jsem sice jen asi poslední čtvrt hodinu, ale nevadilo mi to.
***
V sedm hodin jsem pomalu došla ke dveřím. Které zazvonili a pak přišlo ťukání, trochu směšné. Jelikož tihle dva většinou nechodí takhle slušně. Otevřela jsem dveře a usmála se na vyjevené upíry a prohlédla si oba. Samozřejmě nezanedbali svůj vzhled a přišli jako obvykle.
,,Jak to, že nemáte nic vánočního??" Koukla jsem na ně a vytáhla z tašky dvě Santovy červené čepice s bambulkou a nasadila je oběma na hlavu. Koukali na mě jako na blázna, ale já se jen usmívala jako sluníčko.
,,Eleno, to přece nemyslíš vážně." Prolomil jako první ticho Damon a chtěl si sundat čepici, ale já mu to jedním pohybem zatrhla a nasadila znovu.
,,Myslím a bude to tak a uděláme společnou fotku." Usmála jsem se a ihned se vydala pro foťák do obýváku a oba si vyfotila.
,,Už si to můžu sundat??" Zaúpěl Damon a já se jen nasupeně koukla a on si to nechal na hlavě.
,,Tak, to se mi líbí." Usmála jsem se a přivedla je před stůl svým houpavým ladným krokem v lodičkách.
,,Vypadáš úžasně a všechno tady taky." Promluvil poprvé za tu dobu Stefan a políbil mě. Odtrhla jsem se a požádala je, aby si sedli ke stolu, vytáhla jsem talíře z trouby. Zkusila jestli je jídlo ještě teplé a posypala jsem bramborovou kaši pažitkou.
,,Není to sice krev, ale mohlo by vám o chutnat." Usmála jsem se na ně a předložila svůj výtvor. Oba se na mě usmáli a když jsem si i já sedla s jídlem, začali jsme jíst.
,,Je to výborné." Pochválil mi můj výtvor Stefan a posléze i Damon. Po chvíli už Stefan dojedl a Damon chvíli po něm, samozřejmě, že já.. největší loudal, měla jen polovinu jídla snězeného. Poslušně na mě čekali a podle zvyku nevstávali od stolu. Když jsem dojedla, začali se přít o můj talíř, aby ho odnesli a umyli. Hádání o Vánocích se mi nelíbilo a tak jsem jen vstala a odnesla si talíř sama. Umyla jsem nádobí a pak jsme si připili na zdraví a sedli si ke stromečku.
,,Musíme počkat až do rána." Chytila jsem oba bratry a odvedla jsem je od stromečku dál. Byli by schopní to všechno rozbalit.
,,No tak dobře." Zasmáli se a sedli jsme si na gauč a zapnuli vánoční pohádky. Chvíli jsem ležela na Stefanovi a pak jsem začínala usínat. Byla jsem hrozně unavená. Jen jsem slyšela Stefanovo nadávání, ale nevěděla jsem kvůli čemu. Obmotala jsem rukama tu paži na které jsem ležela a usnula.
***
,,Ten stromeček měl být vyšší." Smála jsem se a on mě vyzvednul do výše a já navlékla na špičku stromu vánoční hvězdu. Poté mě vzal do náruče a políbil mě.
,,Takhle to bohatě stačí." Usmál se na mě a políbil mě znovu. Obmotala jsem ruce kolem jeho krku a polibek oplácela. ,,Veselé Vánoce Eleno." Usmál se a přemístil se se mnou pod jmelí a znovu mě políbil. Dodržuje tradice. Usmála jsem se a taky ho políbila.
,,Veselé Vánoce Damone." Objali jsme se…
***
Vzbudila jsem se a vymrštila jsem se do sedu. Koukla jsem tam kde měl být Stefan. Nebyl tam a na druhé straně Damon…
,,Bože.." Plácla jsem ho do nohy.
,,Vím, že jsi o mě snila." Mrkl na mě.
,, To tě to baví??" Usmála jsem se. ,,Kde je Stefan?" Rozhlédla jsem se.
,,Baví .Pryč, ještě prý musí pro jeden dárek a byl naštvaný, že sis jako polštář vybrala mě místo jeho." Usmál se a já si vzpomněla na ty dohady než jsem usnula. Ni jistě, já se překulila na Damona.
,, Máš tohle vůbec za potřebí??" Usmála jsem se a nahnula k němu. Chytil mě za boky.
,,To bude pro Stefana šok až zjistí, jaký vánoční dárek jsme mu přichystali." Zasmál se a políbil mě.
,,Jo to bude a prosím tě, neříkej mu to.." Zvedla jsem se a chtěla jít do kuchyně, ale skončila jsem na jeho klíně.
,,Lásko prosím tě." Usmál se. ,,Řeknu mu to zítra, až bude po vánocích. Páni, vždyť už je čas rozbalovat dárky." Protáhl se, chytil si mě a políbil. Překulil mě pod sebe na gauč a líbal mě dál.
,,Tak jdem…." Vzdychla jsem. Jak on to dělá?? Dotkne se mě a já se hned podvolím. ,,Bože Damone!!" Vypustila jsem a přitáhla si jeho hlavu od mého hrudníku k mým rtům.
,,Eleno." Zamumlal do polibku a už jsem ležela na posteli ve svém pokoji bez mých tílek.
,,Damone…" Usmála jsem se a pokračovala v polibcích. Doufám, že to Stefanovi bude trvat dlouho.
***
Znovu jsem se probudila, nahá, vedle nahého Damona. Usmála jsem se a vstala, navlékla si své oblečení a potichu se vytratila do koupelny, kde jsem provedla ranní hygienu a zase se vrátila k Damonovi. Obešla jsem postel až k němu a políbila ho na rty.
,,Krásné probuzení." Pousmál se a povalil mě zpátky. ,,Co takhle ještě hezčí?"
,,Damone." Zasmála jsem se a políbila ho.
,,Eleno?? Damone??" Ozvalo se ze zdola a já i Damon jsme se zvedli a on se i svou upíří rychlostí oblékl. Odeběhla jsem dolů a Damon se radši přemístil do kuchyně.
,,Stefane." Usmála jsem se a nechala se obejmout. Pak jsme přešli do kuchyně, odkud se ozval rozcuchaný Damon.
,,Takže.." Usmál se na nás Stefan v očividně dobré náladě.
,,Jdeme rozbalovat." Rozhodla jsem a i na podpatcích odhopsala ke stromečku s dárky. Byly tam dárky pro mě od Jeremyho , od Bonnie, Jenny, Alaricka a Caroline a samozřejmě největší dárek od Damona a pak taky od Stefana. Bratři tam měli každý po dvou dárcích.
,,Tak rozbalujem." Usmál se Damon a podal mi dárek od něj.
,,Nechám si ho na konec. Přece jen, půjdu od nejmenšího." Usmála jsem se a klekla si k dárkům. Nejmenší byl od Caroline. Rozbalila jsem ho a koukla na plavky, které jsme si tenkrát zkoušeli i s Bonnie a mě se hrozně líbily, ale neměla jsem tolik peněz. Všechny jsem totiž dala na dárky. Takže se Caroline může těšit zase na vysněné tričko. Koukla jsem na bratry a uviděla Damonův pohled. Určitě se budu muset předvést.
,,A teď ty Stefane." Usmála jsem se a podala mu dárek s jeho jmenovkou od Damona. Rozbalil si ho a spražil Damona pohledem. Jako vždy měl černovlasý upír vtipnou náladu a koupil mu tričko , které mělo na hrudi soba s červeným nosem. Musela jsem se zasmát.Další dárek rozbalil Damon, samozřejmě ten od svého bratra a ten mu nadělil obdobný dárek, akorát, že ne se sobem, nýbrž se sněhulákem.
,,Budete k popukaní až si to oblečete." Smála jsem se stále.
,,Jen si rozbaluj ty svý." Pohodil hlavou k dárkům Stefan a já se chopila papíru od Jeremyho. Nakreslené srdce a stromek a ozdoby a vločky a… prostě Jeremyho umění, které jsem vždy obdivovala. Udělal mi hroznou radost, zvlášť druhým obrázkem, přidělaným kancelářskou sponkou. Nakreslil můj portrét. Nádhera… kdyby mě bratři nevytrhli z rozjímání, patrně bych tam setrvala dost dlouho. Musela jsem obrázky odložit a pustit se do dalšího dárku. Od Bonnie. Krásné náušnice s fialovými kamínky a k tomu nádhernou čelenku a náramek. Od Jenny jsem dostala tmavé rifle a kostkovanou dlouhou košili s bílím tílkem. Prostě můj styl. Ta Jenna mě zná. V neposlední řadě dárek od Alaricka. Dostala jsem knihu o historii. Jak jinak taky. Na řadu přišly dárky od bratrů. Stefanův dárek jsem rozbalila a koukala na diamantový náhrdelník.
,,Stefane…" Vydechla jsem a koukala na dárek. Podala jsem mu poslepu ten ode mě. Dala jsem mu košili, ale to tohle nemohlo dohnat. Pak jsem to odložila a koukla na tu největší krabici a uchopila ji do rukou. Otevřela jsem ji a koukala na ještě lepší dárek než od Stefana. Plesové šaty fialové barvy se zadním výstřihem, takže bych měla odhalená záda. A výstřih, který zvýrazňoval můj dekolt. Oba výstřihy byly lemované diamanty a šaty měly vepředu krátkou sukeň, něco jako mini a ta šla do delší "vlečky" vzadu. K tomu fialové páskové boty na vysokém podpatku. Krásné doplňky, jako stříbrné náušnice, stříbrný řetízek s fialovým kamenem. Určitě musel stát balík. Pak ty náramky, prokládané dalšími fialovými kameny. Fialové psaníčko do ruky a mohla jsem na tom oči nechat, proti tomuhle byl Stefanův dárek tatam. Pak si i Damon rozbalil můj dárek, černá košile od Armaniho a nové dráždivé prádlo, které jsem si koupila pro sebe, samozřejmě ho nevytáhl. Věděl, že by se to Stefanovi nelíbilo, ale viděla jsem jeho pohled. Určitě by ho chtěl hned vyzkoušet. Musela jsem se usmát a pak jsem začala uklízet. Papíry od dárku, vše co tam nepatřilo. Černovlasý upír mi šel hned pomoct a v kuchyni mě chtivě políbil a vysadil na kuchyňskou linku. Stefana jsme neřešili, jestli nás viděl, což nejspíš ano, jelikož jsme slyšeli jeho hlasité "Co??" , ale nechali jsme to být. Nemohli jsme se sebe nabažit. Krásné Vánoce se opravdu povedly….
….Konec

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ibuffyi ibuffyi | Web | 24. prosince 2011 v 10:10 | Reagovat

Přeji ti šťasné a veselé Vánoce.

2 BuffynQa » btvsweb | BuffynQa » btvsweb | | Web | 25. prosince 2011 v 16:40 | Reagovat

Super, díl :) Ahoj Affs :) ,
Velice ráda bych tě pozvala na fb stránku mého blogu . Budu velice ráda když dáš like, a nebo aspon rozešleš pozvánky . Najdeš tam všechny novinky + exklusivní informace které na blogu nejsou zveřejněny . http://www.facebook.com/pages/btvswebblogcz/272451089444994 Děkuji :).

3 Madeline Madeline | Web | 26. prosince 2011 v 11:13 | Reagovat

Moc krásný blog, nechceš spřátelit?

4 lady Katysek lady Katysek | E-mail | Web | 26. prosince 2011 v 21:15 | Reagovat

Kráásnej dííl :-)

5 hplovehp hplovehp | Web | 7. dubna 2012 v 23:20 | Reagovat

Tak jsem se přišla mrknout... a moc se mi to líbí!
Akorát bych příště ubrala v popisech ( Nemusíš nutně u každé věci, která je fialová mít napsané, že je fialová. :D Stačilo by napsat, že to bylo všechno do fialové sladěné).
Jiank jediná závažná chyba, kterou můžu vytknout je ta, že tu toho je tak málo! :D

6 Barbara xoxo TVD Barbara xoxo TVD | 14. srpna 2012 v 22:11 | Reagovat

Povedený :D moc se mi to líbí, ne já to žeru :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama