................

Vězení....

10. prosince 2011 v 20:04 | Tewulinka |  The vampire diaries - Damonƒ&Elena (jednorázovky)
Téma: The vampire Diaries
Hlavní dějové postavy:
Elena/Damon
Děj: Elena zjistila něco, co se dozvědět nesměla....
My Coment :) : No, tak za prvé, se omlouvám, že jsem nic nepřidávala, ale vůbec jsem neměla čas, teď mám ICT ve škole, takže mám klid a jelikož se ve škole nudím tak jsem něco napsala... první jednorázovka TVD na blogu :) Samozřejmě pár Delena :D Tak jsem to přednastavila na sobotu, či-li dnešek :D Tak snad se bude líbit.

,,Prosím tě nech mě být!" Odstrčila jsem ho vší silou od sebe, jenže se ani o píď nepohnul. Stál ve dveřích jako tvrdé Y a koukal na mě. Bylo to hrozné!! Chvíli jsem to ještě vydržela a pak vzdorovitě trhla rameny a šla ke druhým dveřím mého pokoje. Samozřejmě se přemístil hned přede mě.
,,Co se to s tebou děje??!" Chytil mě za ramena. ,,Vlastně, co se to děje s námi??" Koukal na mě se svýma zelenýma očima a já změkla. Nejspíš mou změnu pocítil, protože si mě přitáhl do objetí a políbil mě. Chvíli jsem to tak nechala, ale pak jsem ho odstrčila a odeběhla ke schodům.
,,Počkej!" Chytil mě za ruku a já se jen vyškubla a běžela ze schodů. Vyběhla jsem na ulici tak jak jsem byla. Bílá noční košilka na úzká ramínka a bílé crosky na bosých nohou. Vlasy mi létali kolem hlavy, jelikož jsem je měla rozpuštěné. Bylo asi 10 hodin večer a okolo našeho domu byl klid a kdybych snad i křičela , tak by se to nikdo nedozvěděl. Běžela jsem, jak jen to šlo. Do lesa. Slyšela jsem jak na mě volá, ale já nereagovala. Běžela jsem jak jen jsem mohla. Zakopávala jsem o kořeny stromů, někdy i málem do nějakého narazila. Byla jsem udýchaná a myslím, že ze mě musel mít každý legraci. Udýchaná holka, kterou je slyšet na míle daleko, jsem zvědavá kdy mě najde. Vlasy rozcuchané a košilka potrhaná. Zakopávala jsem o vlastní nohy. Kdo by vlastně nautíkal před svým klukem, který přímo před vámi zabil nevinného člověka? Vím, nejspíš si za to můžu sama, když jsem ho přistihla, ale stále je to hrozné. Zastavila jsem se u tlustého kmene nějakého vysokého stromu a opřela se o něj. Nohy mi už vypovídaly službu a já se cítilastrašně unavená. Kdyby to šlo, nejspíš bych hned usnula. Myslím, že jsem byla někde uprostřed lesa, jelikož je tu tma jako v pytli a neslyším žádná auta..... "Co to??" Upozornil mě můj mozek, který nade mnou zatím držel bdělou stráž. "A zase!" Otáčela jsem se na všechny strany. Zapraskalo pár větviček a já ucítila mírný vítr. Nehýbala jsem se. Mozek mi radil utíkat, ale myslím, že mu to je nějak na nic. Nohy se vzbouřily úplně a já klesla na matičku zemi. Pořádně to pode mnou zapraskalo a já vytřeštila oči. Skoro nic jsem neviděla, možná tak tlusté kmeny stromů.
,,Baf!!" Nadskočila jsem a pohlédla nahoru, přes rozkročené nohyy přes ty mé, až k hlavě, samozřejmě bylo vše oblečení černé a těžko k vidění. Koukala jsem se do pobavené tváře s blými zuby a modrošedýma očima.
,,Pomoz mi!!! Prosím..." Hlesla jsem prosebně a on mě vzal do náručí. A já si jen unaveně položila hlavu na jeho rameno v černé kožené bundě a ruce si obmotala kolem jeho krku. Nevím jak, ale myslím, že jsem hned usnula.
***
Probudila jsem se uprostřed velkého a prostorného pokoje. Nejspíš ještě spím, jelikož to tu vůbec neznám...
,,Au!!" Kvikla jsem, když jsem se štípla do ramene. ,,Nejspíš nespím." Usoudila jsem a vstala z té velké postele. Byla jsem zamotaná do peřin a tak jsem málem i spadla na zem. Prostě mi to po ránu nemyslí a nejsem tak opatrná jako vždycky. Spíš jsem po ránu jako hromotluk. Koukala jsem po velkém pokoji. Samé knihovny a krb a velká prostorná koupelna. Mimochodem luxusní koupelna! Potichu jsem všechno prolezla a pak jsem otevřela... neotevřela. Dveře byly zamčené zvenčí. Bála jsem se, ale zachovala jsem chladnou hlavu a sedla si do křesla. Ale to sezení mi dlouho nevydrželo. Koukala jsem všude kolem, všechno jsem prolezla. Vlastně... jsem ještě neprohledala skříň s oblečením. Odcuupitala jsem ke dveřím do šatní skříně a nakoukla dovnitř. Otevřela jsem pusu v úžasu a koukala na černé oblečení. Vše černé až tmavě modré s černým nádechem.
,,Damon..." Vypustila jsem z pusy a začala se prohrabovat dál. Vím, není to slušné, ale má zvědavost nezná mezí. Našla jsem i pár šedivých triček a dokonce i bílou košili. No věřili by jste?? Damon a bílá košile??? Usmála jsem se pro sebe.
,,Hledáš něco??" Vyletěla jsem z poddřepu a bouchla se do hlavy.
,,Au!... Ne, jen jsem nevěděla kde jsem." Koukla jsem na něj a prošla kolem něj. A on se po m otočil a přemístil se ke mně s taškou.
,,Myslel jsem, že by se ti to mohlo hodit." Pokrčil s ironickým úšklebkem rameny.
,,Děkuju." Špitla jsem a tašku si od něho vzala. Bylo tam vše. Hygienické potřeby, podprsenku, kalhotky, kraťasy, džíny a pár triček a tílka a dokonce i boty.
,,Jo, celkem jsem si to užil." Ušklíbl se na mě. No jistě, zase si prohlížel mé spodní prádlo. Jak vlastně jinak, že?
,,To věřím." Usmála jsem se co nejmileji. ,,Co tady vlastně dělám??" Zeptala jsem se zvědavě a prohlížela si, co si vzít na sebe. Samozřejmě vybral "kousky" oblečení, které k sobě dokonale ladí. Vybrala jsem si bílé spodní prádlo a bílé tílko s tlustými ramínky a k tomu černé z užšími ramínky. Riflové kraťasy tmavě modré barvy a černé kotníkové ponožky a černo- bílé tenisky. Rozložila jsem si vše na Damonovu postel a koukla na něj.
,,Tady jsi v bezpečí. Vím, co se děje se Stefanem a budu tě chránit, stejně tak i Bonnie a ostatní. Takže nevycházej z pokoje! Je začarovaný. Nemůže sem nikdo kromě mě a tebe. Ani Bonnie,Jeremy nebo Caroline. Nikdo!" Koukala jsem s vykulenýma očima. Přece musím vidět ostatní!!! Stefana ať třeba klepne, ale Bonnie... musím jí říct svá traumata. Jediný, komu se teď můžu svěřit je Damon a to, že by se mi zrovna dvakrát chtělo...
,,Damone, máš u sebe mobil??" Chytila jsem ho za košili a naléhavě s ním cloumala.
,,Ne." Odpověděl mi razantně a aby toho nebylo málo, chytil mě za boky a koukal na mě těma svýma očima. " Jóóó... ty oči." Koukala jsem na něj a přestala cloumat. Nic jsem nedělala.
,,Takže tu budu jako ve vězení??" Zeptala jsem se a koukala stále na něj.
,,Klidně ti to vězení zpříjemním." Ušklíbl se a naklonil ke mně. A já se začala hádat sama se sebou. "Přitahuje tě a navíc se ti už dlouhou dobu líbí." První já mělo celkem pravdu. Opravdu se mi líbí už dlouho. "Ale je to upír a pije krev lidí víc jak Stefan." Namítlo mé druhé já. "Ale kvůli tobě se změnil." Takové hádky v mé hlavě už dlouho nebyly. Mé první já mělo pravdu, opravdu se změnil a usiluje o mě. Jen... musím zjistit co ke mně opravdu cítí.
,,Dobře." Mrkla jsem. ,,Ale jedině pod jednou podmínkou." Usmála jsem se na něj a on pozdvihl obočí.
,,Jakou krásko??" Usmál se na mě.
,,Cítíš ke mně něco??" Zeptala jsem se na rovinu. On se místo toho kouknul na můj sporýšový náhrdelník. ,,Damone odpověz mi." Naléhala jsem.
,,Cítím." Přiznal. Ucítila jsem mírné škubnutí a náhrdelník byl pryč.
,,Damone??" Vytřeštila jsem oči a rychle se chtěla vyškubnout. Nepovolil. Uhýbala jsem očima, ale chytil mě jednou rukou za bradu a obrátil k sobě. Stiskla jsem víčka k sobě, vůbec jsem nechtěla myslet na to, co se bude dít.
,,Eleno?" Cítila jsem jeho pohled, ale oči jsem neotevřela. ,,Nechci ti ublížit, ani ti nic přikazovat a ani vymazat nějakou vzpomínku." Pootevřela jsem oči a on se na mě zahleděl.
,,Prosím, vrať mi můj náhrdelník." Otevřela jsem oči úplně.
,,Miluju tě, Eleno." Přiznal a já jen koukala. Opravdu to řekl?? Usmála jsem se. ,,Ale od teď, dokud ti to nepovolím nemůžeš z pokoje." Dořekl a já jen přikývla. Sklonil se ke mně a políbil mě. Nebránila jsem se, ba napopak. Obmotala jsem mu ruce kolem krku a začala spolupracovat. Zapnul mi zpět náhrdelník a objal mě kolem pasu. Položil na postel a pokračoval s polibky. Moje vězení začalo.....
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 lady Katysek lady Katysek | E-mail | Web | 11. prosince 2011 v 20:04 | Reagovat

Úúúžasný♥!♥!♥!♥!♥!♥!♥!♥!♥!♥!

2 Kat ♥ Kat ♥ | Web | 12. prosince 2011 v 19:56 | Reagovat

Mohla bych tě poprosti o hlásek pro Iana ? :) Jsem za každý hlas moc vděčná a každému oplácím :) Stačí si napsat :)

Odkaz: http://btvsweb.blog.cz/1112/soutez-o-nejlepsi-celebritu-finale

Předem ti opravdu moc děkuji :)

Mimochodem máš krásný blog :) Buffy a Spike a Damon a Elena jsou nejlepší páry :)

3 ibuffyi ibuffyi | Web | 14. prosince 2011 v 15:28 | Reagovat

Krása :-)

4 BuffynQa » btvsweb | BuffynQa » btvsweb | | Web | 17. prosince 2011 v 19:03 | Reagovat

Ahoj, na blogu jsem dnes uveřejnila další díl povídky Slayer diary . A byla bych velice ráda kdyby jsi si ho přečetla, a napsala k dílu svůj názor , děkuji http://btvsweb.blog.cz/1112/povidka-slayer-diary-9-dil-dovol-mi-te-milovat-let-me-love-you .

5 lady Katysek lady Katysek | E-mail | Web | 18. prosince 2011 v 14:05 | Reagovat

Ahoj, jsem v soutěži o nejkrásnější vánoční píseň, chtěla bych tě poprosit o hlas pro Mistletoe, http://smoke-dreamer.blog.cz/1112/christmas-sonp

6 Barbara xoxo TVD Barbara xoxo TVD | 14. srpna 2012 v 21:55 | Reagovat

Nádherný :))

7 Terry Terry | 13. února 2013 v 18:34 | Reagovat

Taky bych chtěla takové vězení... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama