................

Two slayers.. two vampires... crossover Buffy & The Vampire Diaries.... part 1

15. ledna 2012 v 19:07 | Tewulinka |  Two slayers.. two vampires... crossover Buffy & The Vampire Diaries....
Téma: Crossover Buffy & TVD
Hlavní dějové postavy: Buffy/Spike, Elena/Damon + Giles, nová postava a další které můžete znát ze seriálů :)
Děj: Co se stane, když Buffy zemře jen na pár sekund?? Zrodí se nová přemožitelka, která se už za "obyčejného" života stýkala s upíry a dalším nadpřirozenem. Normální život, už je pro obě minulostí a musí se obě potýkat se svým "darem". V Sunnydale se navíc objeví nový upír :D(jak jinak). A Mystic Falls?? Je Mystic Falls, plné zvratů, nadpřirozena a upírů.
Povídka se pohybuje v době, kdy byla 2. série Buffy a TVD i třetí série, jen bez Klause a zlého Stefa.. nejspíš :D
My Coment: No, slibovaná povídka je zde :D Celkem je s tím sranda, jelikož nemám ponětí co k nim psát :D, bude to jen taková "jednorázovka" na víc částí :D uvidím ještě jak se rozepíšu víc :D Tak tady, je zatím taková menší ochutnávka :D

Mystic Falls, 2010
,,Eleno!!" Křikla kamarádka, když uviděla tvora s tesáky, jak se plíží za její nejlepší kamarádkou. Elena se otočila a uskočila.
,,Bonnie, musíme pryč!!" Vykřikla a utíkala jak jen mohla, takovéhle upíry neznala a ani Bonnie ne. Byli jiní, musely utéct.
,,Už nemůžu.." Vydechla Bonnie a opřela se o zeď jednoho obchodu.
,,Ještě kousek a budeme v Grillu.." Naléhala a tahala ji za rukáv. ,,Bonnie.. ještě kousek." Pokoušela se, ale když uviděla upíra, odstrčila kamarádku a začala hledat v tašce.
,,Eleno!!" Vyděsila se čarodějka a jen koukala.
,,Kde to sakra…" Hledala, ale jen uskočila před upírem. Vytáhla sporýšový parfém a stříkla to na něj, nic to s ním neudělalo.
,,Ale holčičky.. přece se nebudete bránit.. to by vás moc bolelo." Uchechtnul se upír a chytil Eleninu ruku.
,,NE!" Dala mu pěstí a upír odletěl o několik metrů dál. Vyjeveně se koukala střídavě na svou ruku a na upíra. Uchopila dřevěný klacek, který ležel kousek od nich a postavila se před Bonnie. Ta jen koukala.
,,Přemožitelka!" Zamračil se upír a vstal.
,,Cože??" Nerozuměla a dál svírala dřevěný klacek. Upír, ale neodpověděl, vyrazil střemhlav proti ní, ale Elena se jen ladně uhnula a klacek mu zabodla do zad.
,,Vedle." Zasmál se upír a otočil se proti ní a shodil ji na zem.Vzpírala se a pak ho odhodila. Vzala klacek, který odhodil na zem a znovu ho bodla do hrudi. Tentokrát se povedlo, ale upír nezemřel, tak jak znala, rozpadl se v prach. Odskočila od toho, koukla omluvně na kamarádku, vzala tašku a utekla domů.
***
Sunnydale, 2010
,,Gilesi vy si ze mě utahujete!" Křikla, ale zároveň se i smála přemožitelka.
,,Buffy." Povzdychnul si a začal pucovat brýle. ,,Potřebujeme abys trénovala, jednou si zemřela, po druhé se to stát nesmí." Nasadil si brýle a urovnal si svou sumo róbu.
,,Jo, to je pravda." Souhlasila. ,,Ale vypadáte jako ten zápasník sumo, což je snížená pohyblivost." Pokrčila přemožitelka rameny a kopla do něj. Pozorovatel se jen zakymácel a usmál se.
,,Tohle mě ochrání Buffy, ale to se neumíš do toho opřít víc??" Uchechtnul se, chtěl ji vyprovokovat.
,,Pak si nestěžujte." Pokrčila nevinně rameny a znovu ho kopla, tentokrát o dost víc. Pozorovatel se skácel k zemi a válel se tam jako želva.
,,Výborně." Zaskuhral a snažil se zvednout.
,,To máte z toho, že jste se navléknul do tohohle." Zasmála se a zvedla ho ze země.
,,No to je proto, abych si nic nezlomil." Zaúpěl a s její pomocí se zvednul.
,,Tak v tom případě ano." Neubránila se zasmání. Poté zazvonil telefon a pozorovatel se s pomocí přemožitelky vysoukal ze své "róby" a rychle vzal telefon.
,,U telefonu Rupert Giles, přejete si…" Sundal si brýle, poslechnul si kdo to je a kouknul na Buffy. ,,To je rada.." Přiložil na sluchátko ruku a potichu jí to řekl.
,,Super, co zase chtěj??" Svalila se přemožitelka na židli a zamručela.
,,Ano.. další?? Jak je to možné??" Začal pucovat brýle a pozorně poslouchal. ,,Ano.. je u ní její pozorovatel… Stevens??" Vzhlédne od telefonu ke staré fotografii hned před ním. Stál na ní se svým nejlepším kamarádem z dob učení na pozorovatele. ,,Daniel Stevens je jeden z nejlepších pozorovatelů, které znám." Potvrdil. ,,Dobře… ať přijedou do Sunnydale. Budeme se těšit.." Přikývl, jako by ho někdo mohl vidět a zavěsil.
,,Co chtěli??"Zvedla přemožitelka hlavu a koukala na něj.
,,Buffy…" Začal a přemožitelka si povzdychla a vstala.
,,Co se děje?? Další apokalypsa při které zemřu??" Zamává mu před obličejem rukou.
,,Ne.. to zatím ne…" Pousmál se pozorovatel. ,,Nová přemožitelka.. prý se učí dost rychle.. přijede i se svým pozorovatelem do Sunnydale." Koukal na zírající přemožitelku.
,,To není možný.. já jsem přemožitelka!!!" Vykvikla.
,,Jenže ona je nová, jelikož si zemřela i jen na pár minut.. mohlo to tohle způsobit." Koukal na ni. Pžemožitelka si odfrkla a radši utekla pryč na vyučování. Pozorovatel si jen povzdechl a šel uklízet svůj cvičební úbor alá sumo.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kulicka Kulicka | Web | 15. ledna 2012 v 19:11 | Reagovat

Dobry clanek, mrkni na muj web

2 lady Katysek lady Katysek | Web | 15. ledna 2012 v 19:40 | Reagovat

Alá Sumo :D To mě dostalo a rychle pokráčko, nebo se zblázním !!!
PS.Ty píšeš líp !!!!! :-D

3 Katherine Katherine | E-mail | Web | 16. ledna 2012 v 10:47 | Reagovat

super :D a jinak pěkný dess :)

4 Alyson Alyson | Web | 16. ledna 2012 v 14:29 | Reagovat

Krásný new dess:)ne v poho:)jen napiš do jaké skupiny chceš být ju:)

5 Alyson Alyson | Web | 16. ledna 2012 v 16:55 | Reagovat

Děkuju:)tak ju dám tě tam:)

6 Buffy Buffy | Web | 26. února 2012 v 14:40 | Reagovat

je to fajnový díl,líbí se mi směsice TVD a Btvs :D to nemá chybu a jak chudák Elena a Bonnie když nevěděli co je to zač za upíra že byl jiný než ty,které znali

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama