................

Two slayers.. two vampires... crossover Buffy & The Vampire Diaries ... part 2

16. ledna 2012 v 17:15 | Tewulinka |  Two slayers.. two vampires... crossover Buffy & The Vampire Diaries....
Téma: Crossover Buffy & TVD
Hlavní dějové postavy: Buffy/Spike, Elena/Damon + Giles, nová postava a další které můžete znát ze seriálů :)
Děj: Co se stane, když Buffy zemře jen na pár sekund?? Zrodí se nová přemožitelka, která se už za "obyčejného" života stýkala s upíry a dalším nadpřirozenem. Normální život, už je pro obě minulostí a musí se obě potýkat se svým "darem". V Sunnydale se navíc objeví nový upír :D(jak jinak). A Mystic Falls?? Je Mystic Falls, plné zvratů, nadpřirozena a upírů.
Povídka se pohybuje v době, kdy byla 2. série Buffy a TVD i třetí série, jen bez Klause a zlého Stefa.. nejspíš :D
My Coment: Druhá část, tak nějak mě k tomu dokopala Lady Katysek to sem přidat :D jinak bych to přidala... no nwm kdy :D ale tak když už, tak už :D ;). Přidávám další část a k tomu cca tři věty z předchozí, ať víte, kde to skončilo :D

,,To není možný.. já jsem přemožitelka!!!" Vykvikla.
,,Jenže ona je nová, jelikož si zemřela i jen na pár minut.. mohlo to tohle způsobit." Koukal na ni. Pžemožitelka si odfrkla a radši utekla pryč na vyučování. Pozorovatel si jen povzdechl a šel uklízet svůj cvičební úbor alá sumo.
***
Mystic Falls, cca měsíc po tom, co se z Eleny stala přemožitelka
,,Tady!" Usmívala se na upíra, kterého poslala k zemi a on se jen rozhlížel.
,,Nebude to bolet, jen když se vydáš sama." Podíval se na ni upír a vstal. Přemožitelka ho bouchla pěstí do obličeje a kopla do holeně, čímž upíra poslala k zemi.
,,Spíš to bude na opak." Usmála se a upíra rozprášila. Podívala se kolem sebe a zaposlouchala se do zvuků kolem, něco zaslechla tak se tam ihned rozeběhla a jen se přetočila přes náhrobek a vylézajícího upíra jednou přesnou ranou zabila. Oprášila si ruce a vydala se domů, cesta byla celkem klidná do doby, než potkala upíra.
,,Co tu děláš??" Divil se.
,,Co by? Procházka.." Pokrčila rameny a kolík rychle schovala do rukávu. ,,Co tu děláš ty?" Koukla na něj.
,,Procházka.. Eleno… znáš to.. lov." Pousmál se a přemístil se k ní. ,,Musíš být opatrná.. je moc upírů.. co by si dali někoho tak krásného…" Pohladil ji po vlasech. Její instinkty přemožitelky reagovali, ale ani ona, Elena, ho nechtěla odstrčit, líbilo se jí to. Jen na něj koukala.
,,Damone…" Vydechla, byl až moc blízko.
,,Eleno.." Usmál se a přiblížil se k ní ještě víc.
,,Ne…" Pomalu zavrtěla hlavou, ale políbil ji. Neodolala, polibek mu oplatila a neopatrností ji vypadnul kolík z rukávu.
,,Co to?!" Podíval se upír na zem a zamračil se. ,,Chtěla jsi mě snad zabít??" Pozdvihl obočí. ,,Víš, že by se ti to nepovedlo, nejsi dost silná."
,,Nechtěla jsem tě zabít, kdyby ano… nepolíbila bych tě. Jen.. jak si říkal, je to tu nebezpečně, tak se jistím.." Zkoušela to zamluvit a kolík zastrčila zpátky do rukávu.
,,Hmm.. opatrnosti není nikdy dost Eleno.." S šibalským úsměvem se otočil na ni a mrknul, znovu byl u ní ť¨ěsně blízko a přemožitelka jen zrychleně dýchala.
,,Jestli se tohle Stefan dozví…" Koukala na něj.
,,Tak mě zabije a vybude stále šťastní…" Uchechtnul se a vzdálil se od ní.
,,To by nikdy neudělal.. a já bych mu to nedovolila…" Špitla a když uviděla upíra za Damonem, tak ho jen strhla na stranu.
,,Přemožitelka a upír.. jaká to ironie." Ušklíbl se a Elenu udeřil do břicha.
,,Au.." Sykla a spadla na zem. ,,Kruci…" Koukla omluvně na Damona a po upírovi hodila kolík, jenže upír ho chytil.
,,Nezabiješ mě, protože jsi na mě moc slabá." Pohrával si s kolíkem, pak se ale jen rozprášil, když mu Damon vyrval v rychlosti srdce, podíval se na Elenu, která se jen držela za břicho a koukala na něj.
,,Já.. musím jít…" Opatrně se postavila a rozběhla se pryč.
,,Eleno!!" Křikl za ní a ihned byl před ní a chytil ji za třesoucí se ruce.
,,Damone… ne.. pusť mě.. musím pryč.." Koukala na něj.
,,Proč?? Jak to?? Jak jen… jak můžeš být přemožitelka?? To přece… to vysvětluje ten kolík.. jak jsem mohl být tak hloupý??!" Pustil ji a chytil se za hlavu a začal pochodovat po ulici po které v tuto noční dobu nikdo nechodil.
,,Damone… omlouvám se, ale… jinak to nešlo.. nemohla jsem to říct nikomu, abych vyhnula ty co miluju nebezpečí." Řekla to bez rozmyšlení a pak hned ztichla, jelikož zachytila jeho zkoumavý pohled. Upír přestal pochodovat po ulici a přešel k ní.
,,Miluješ mě??" Hleděl ji upřímně do očí. Jen přikývla a pomalu k němu vzhlédla. Pomalu si přitáhl její obličej a jemně ji políbil. Tiše se k němu přivinula a políbila ho nazpět. Vzal ji do náruče a přesunul se s ní k ní do pokoje, kde za nimi zamknul. Položil ji opatrně na postel, jako by se mu mohla rozplynout či rozpadnout pod rukama, bál se, že by to mohl být jen sen.. ale byla to skutečnost. Ta dívka, kterou miluje z celého svého srdce mu teď oplácela polibky stejně jako on jí. Položil ji a rukou ji přejel od pasu až k vlasům, do kterých propletl prsty a znovu ji políbil na rty. Přemožitelka se mezitím pokoušela poslepu najít zip od bundy.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Catherina Catherina | Web | 16. ledna 2012 v 17:22 | Reagovat

Zeptej se jednorozce na otazky ktere te trapi - mrkni na muj web

2 lady Katysek lady Katysek | Web | 16. ledna 2012 v 21:26 | Reagovat

Úžasnej díl, honem zase dalšíí !! :-D

3 Buffy Buffy | Web | 8. dubna 2012 v 11:26 | Reagovat

To je nádherný díl :) takový romantický :D :)

4 hplovehp hplovehp | Web | 13. dubna 2012 v 8:07 | Reagovat

Začala jsem číst... a nemůžu přestat! ;-)  8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama