................

Two slayers.. two vampires... crossover Buffy & The Vampire Diaries.... part 4

26. února 2012 v 12:25 | Tewulinka |  Two slayers.. two vampires... crossover Buffy & The Vampire Diaries....
Téma: Crossover Buffy & TVD
Hlavní dějové postavy: Buffy/Spike, Elena/Damon + Giles, nová postava a další které můžete znát ze seriálů :)
Děj: Co se stane, když Buffy zemře jen na pár sekund?? Zrodí se nová přemožitelka, která se už za "obyčejného" života stýkala s upíry a dalším nadpřirozenem. Normální život, už je pro obě minulostí a musí se obě potýkat se svým "darem". V Sunnydale se navíc objeví nový upír :D(jak jinak). A Mystic Falls?? Je Mystic Falls, plné zvratů, nadpřirozena a upírů.
Povídka se pohybuje v době, kdy byla 2. série Buffy a TVD i třetí série, jen bez Klause a zlého Stefa.. nejspíš :D
My Coment: No, tak jsem se dokopala k napsání další části, tak snad se bude líbit :) Zase kousek z minulé části ;)

,,Další nová informace, tentokrát ode mě přemožitelko." Ušklíbnul se a nebezpečně se přibližoval k nim. ,,Já se jen tak nevzdávám, budeš to se mnou mít dost těžké." Přešel těsně k ní, cítil jak zrychleně dýchala, jen se pousmál pohladil ji po vlasech a zastavil její ruku s kolíkem.
,,Spíš to budeš mít se mnou těžké ty." Zavrčela na něj a snažila se ruku s kolíkem dostat ze sevření. Willow ji jen podala kolík co měla v tašce pro případ. I druhou ruku zastavil upír.
,,Klid přemožitelko." Usmál se a pohladil ji po vlasech. Oddálil se a usmál. ,,Jinak, jsem Spike." Usmíval se dál a pak jen odeběhl pryč.
***
Mystic Falls,
ráno
Vzbudila se v jeho náruči, za jejím "vrabčím hnízdem" tiše oddychoval a její boky objímali jeho ruce. Byla šťastná. Chvíli koukala na dveře do koupelny a pak se jen pomalu a potichu vyvlékla z jeho objetí, podívala se na něj a posbírala si pár svých věcí, se kterými pak zmizela do koupelny. Postavila se před zrcadlo a koukala na své rozzářené oči. Pustila si do dlaní teplou vodu a opatrně si začala mít obličej, ale nedalo jí to a opět koukla do zrcadla, ve kterém viděla jak byla šťastná. Chvíli tak na sebe koukala, dokud neuslyšela mírné zamručení, vykoukla z koupelny a uviděla akorát prázdnou postel.
,,Hledáš mě?" S úsměvem ji vyděsil.
,,Jo, přesně tebe hledám." Usmála se na něho a koukala mu do modro-šedých duhovek, které zářily stejně šťastně jako ty její.
,,To jsem rád." Políbil ji a usmál se na ni mile. Jen se k němu přivinula a on ji držel v objetí, jako by se mu každou chvílí mohla rozpustit. Hladil ji po vlasech a ona se jen usmívala, se zavřenýma očima si vychutnávala jeho blízkost, jeho svaly, jeho sílu, JEHO.. celého. Pomalu se vymanila z jeho objetí a pousmála se, vyhoupla se na špičky a políbila ho.
Když zazvonil zvonek, tak se jen neochotně oblékla do svých věcí, které si s sebou vzala do koupelny a šla otevřít.
,,Eleno." Neutrální výraz jejího strážce, změnil ten její rozzářený na smutný. ,,Připravená vyrazit??" Ukázal na auto před domem. ,,Vezmu ti věci." Řekl po chvíli, kdy ona jen mlčela a modlila se aby Damon nic neslyšel.
,,Já…" Vjela si nervózně rukou do vlasů a prohrábla se jimi. ,,… Stevensi… nemůžu jet…" Povzdychla si a koukala na zamračený pohled svého pozorovatele.
,,Eleno, můžeš mi vysvětlit proč?? Jeden jediný důvod?" Mračil se stále.
,,Já… a Damon… jsme jak si… spolu…." Koukala radši do země.
,,Eleno!!" Rozčíleně na ni koukal a ruce dal do kapes tmavých riflí, se kterými ladilo tmavé triko a černé ledabyle oblečené sako. Bral ji jako svou dceru, kterou neměl, nikdy se k nikomu nezavazoval, ale s touhle dívkou to bylo jiné, nechtěl, aby se jí něco stalo, protože věděl, že by to nesnesl.
,,Já vím, jen… nechci ho opustit." Sedla si na schody a hlavu schovala do dlaní.
,,To vím, ale musíme jet, to víš." Přešel k ní a sedl si vedle ní, ruku položil na její rameno. Ani jeden z nich si neuvědomil, že nahoře stojí ležérně se opírající o zábradlí žárlivý upír. Nikdo nesměl šahat na tu, kterou miluje, NIKDO!!! Zavrčel a s obličejem "Poker face" se potichu vydal za nimi.
,,Eleno?" Ozval se nakonec upír. Přemožitelka vzhlédla a postavila se.
,,Damone.. já… musím ti něco říct…" Povzdychla si a vydala se do kuchyně. Upír hned za ní.
,,Co mi musíš říct?? Že odjíždíš?? Kam??" Chytil se opěradla židle a drtil ji ve svých rukou.
,,Ano, musím odjet.. a.. to ti nemůžu říct, protože… nechci abys tam jel se mnou." Tohle se jí říkalo dost těžce.
,,Nechceš??" Zamračil se a opěradlo se ulomilo. ,,To mi rovnou vraž to dřevo do srdce!" Vykřikl na ni a dřevem hodil po lednici, do které udělal prohlubeň.
,,Nemůžeš tam jít se mnou, pochop to, chtěla bych tu zůstat a to moc, jenže nemůžu!! Sám dobře víš proč a pro tebe je to tam moc nebezpečné, pochop, že o tebe taky někdo může mít strach!" Křičela, bylo jí jedno, že jí uslyší někdo jiný, klidně ji mohlo slyšet celé Mystic Falls. Rozbrečela se a odstrčila ho z cesty a rozeběhla se do svého pokoje.
,,Eleno!" Zavolal za ní a když chtěl jít za ní, chytil ho za paži její strážce, jen se vytrhnul a běžel za ní, zprvu normální rychlostí, ale když byl z dosahu vidění tak se upíří rychlostí přemístil koupelnou do jejího pokoje, kde viděl jak balí věci do velkého fialového kufru.
,,Nemůžeš odjet, ne teď, ne když jsme konečně spolu, to nemůžeš!" Naléhal, bylo to znát a bylo mu fuk, že někdo uvidí tvář bez sarkasmu.
,,Musím, je to moje povinnost." Zavrtěla hlavou a zabalila poslední věci. Pak si jen vzala mobil do kapsy a kufr do ruky a šla pryč, nemohla ho vidět, ne.. zůstala by tady, jen by se na něj podívala a přála by si být unesená hodně daleko ode všeho.
,,Eleno, jestli teď odejdeš ztratíš mě navždy." Koukal za ní, jak se zastavila, položila kufr a s uslzenýma očima na něj koukla, rozeběhla se a skočila mu do náruče, nohy obmotala kolem jeho boků a tiskla se k němu jako klíště. Políbil ji do vlasů a vychutnával si to.
,,Sunnydale." Zašeptala a políbila ho, pak slezla, vzala kufr a šla dolů. Nechápal co mu to řekla.
,,Cože?!" Šel za ní, otočila se na něj a přešla k němu.
,,Nikomu to neříkej, víš to jenom ty. Sunnydale je to město, kam jedu, je to pro důležité případy, mobil na mě máš. Miluju tě Damone. Moc dobře to víš." Políbila ho a pak už jen odeběhla s kufrem k autu o které se opíral Stevens.
,,Můžeme?" Zeptal se a dával ten obří kufr do kufru auta.
,,Ano, jen…" Koukla zpátky ke dveřím, kde stál Damon. Nechtěla od něj pryč, chtěla být s ním. Daleko, hodně daleko. ,,… ještě moment…" Znovu už po několikáté dnes se rozeběhla zpět do jeho náruče, hlavu měla na jeho rameni. Tiskla se k němu, že si myslela, že kdyby byl člověk tak by ho rozmačkala.
,,Miluju tě Eleno, to se nezmění, hned jak budu moct za tebou přijedu, slibuju. Možná už zítra." Šeptal ji do ucha. Jen k němu vzhlédla a dlaněmi si chytila jeho tvář a prozkoumávala každý rys jeho tváře.
,, Já vím, taky tě miluju, ale je to tam nebezpečné, je tam druhá přemožitelka a bojím se, že by ti mohla něco provést." Koukala mu do očí.
,,Nic se mi nestane, vím to a musím tě vidět, zítra ti zavolám.. ne počkej.. za hodinu ti zavolám." Chytil její ruce a hladil je palci.
,,Zavolej mi a budu velmi ráda, když přijedeš a taky tě musím vidět." Políbila ho ještě jednou a pak už jen odeběhla k autu a celou dobu co ho viděla, když odjížděli, nepřestala mávat.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alyson Alyson | Web | 26. února 2012 v 16:28 | Reagovat

Ahojky:)
chtěla bych se omluvit že sem tu dlouho nebyla:(:(No musela sem se učit,a neměla sem ani náladu:(:(více najdeš na blogu+bych chtěla i poradit kdybys chtěla:)Jinak promin za takovou reklamu jak kdyby:)
jinak jak budu mít čas možná i dneska tak si to přečtu:)ted narychlo musím objehnout affs:)

2 ℳichelle❧ ℳichelle❧ | Web | 26. února 2012 v 21:31 | Reagovat

skvělá část =)

3 hplovehp hplovehp | Web | 13. dubna 2012 v 8:16 | Reagovat

Jestli se Buffy jenom dotkne Damona....

4 Buffy Buffy | Web | 1. května 2012 v 19:37 | Reagovat

týjo jsem zvědavá jak to bude dále :D asi Damon pojede tam taky že?:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama