................

3. Kapitola: Stranger in my bed....Vypadni Damone!

25. dubna 2012 v 18:36 | Tewulinka |  We Are Who We Are
Téma: The Vampire Diaries
Hlavní dějové postavy: Damon/Elena, pak možná další :D
Děj:To netuším :D Spolupráce s hplovehp, takže nevím co tam napíše a pak já :D to se nechte překvapit :);)
Autor této kapitoly: hplovehp
My Coment: Ehm... co dodat?? Na ni prostě nemám, je to úžasný, vtipný, až se válím po podlaze :D:D fakt, že jo, hlavně ten konec ;)


S herkulovským úsilím jsem od sebe odlepila víčka. Ležela jsem ve své posteli a vedle mě se vrtělo něco černého a velikého. Aha, to je jenom Damon. JENOM DAMON?!
"Vystřel z mojí postele! Ihned!" zavrčela jsem bojovně.
"Pročpak?" hodil na mě pohled "anděl-co-právě-přiletěl".
"Pouštíš chlupy!" plácla jsme první důvod, který mě v mojí rozbolavělé palici napadl. Chňapla po mě a začal mě lechtat. To není fér!
"Damonééééé... Nech toho! Nebo se počůůůůůráááám!!!" vyrážela jsem ze sebe mezi salvami chechotu. Ani jsem nemrkla a seděla jsme ve vaně.
"Kdyby náhodou." pokrčil ten upíří neřád rameny a pokračoval v šimracím mučení. Nahmatala jsem lahvičku na okraji vany. Připravit - pozor - pal!
"Jauvej!" zavyl. Tohle nečekal. Naneštěstí jako upír byl nerozbitný, takže to odnesla lahvička. Damonovy vlasy a krk byly pokryty šamponem. Vražedně se na mně podíval.
"To ne já, to moje Schauma!" zvedla jsme ruce. Kdybych měla po ruce něco bílého, už s tím mávám. Jenež jak naschvál, jediná bělostná věc byl koupelnový závěs. Že by?
Damon mi ovšem nedal příležitost promyslet si ústup. Jednoduše se nacpal do vany za mnou a zapnul sprchu. Pokusila jsem se z vany vylézt. Nejdřív jsem si málem vyrazila zuby a pak si mě Damon přitáhl do náruče, aby mě důkladně promočil.
Přestal, až ze sebe smyl poslední stopy po šamponu a až jsem já byla mokřejší než voda sama. K dobru jsem mu přičetla jedině to, že mě donesl zpátky do pokoje. Já bych se totiž na té zrádné skluzavce, jinak nazývané koupelnová podlaha, určitě přizabila.
"To už je devět?" vyletěla jsem při pohledu na hodiny.
"Copak? Ujel ti autobus?" zeptal se soucitně Damon. Chtěla jsem po něm něco hodit, ale při ruce jsem měla akorát svou oblíbenou sošku koníka. Toho nedám!
"Škola, pitomče!"
"Ta pořád stojí. Nebo stála, když jsem ji naposledy viděl." pokrčil nevědoucně rameny. Koníku, modli se, ať upírek drží tlamičku, nebo tikají tvé poslední vteřinky!
"Přijdeme pozdě!"
"Á, tohle! To už jsem zařídil. Alaric zavolal do školy, že ses necítila dobře. Máme celý den volna." mrknul. Položka do seznamu úkolů, které musí nutně udělat: zabít Ricka.
Chňapla jsem svou tašku s učením a vrhla jsem se ke dveřím. Přirozeně se Damon objevil přede mnou.
"Kam jdeš?"
"Vysazovat stromky do Himalájí. Vzdát se angličtinářce. Kamkoli, kde ty nebudeš." ujistila jsem ho a chtěla projít. Chytil mě. Hlavou se mi mihla lákavá představa Damon připoutaného k potrubí ve sklepě. A klíče by se záhadně ztratily...
"To je ale smůůůla. Protože já tě mám dneska hlídat." usmál se vítězně. Úkol zabít Alaricka si musím dvakrát...ne, třikrát podtrhnout!
"A co budeme dělat?" zajímala jsem se.
"Když už jsme se namočili, mohli bychom do kvakvaparku." lákal mě. Ja kurňa. Ten ví, jak na mně. Vytáhla jsem si ze šuplíku plavky a zdrhala do koupelny.
"Zůstaň!" křikla jsem ještě. Do plavek jsem se převlekla rychle. Měla bych tomu spíš říkat plavečečky. Díky Caroline! Teď se budu promenádovat před Damonem v takovém mnoštví látky, že by to nestačilo ani myšce z Popelky na sako. Paráda!
"Zbožňuju šetrnost!" zajásal můj upír-dozor a natahoval ke mně ruce.
"Satane odstup!" zavrčela jsem. Zastrčil si tlapajzny za záda, dokonce si začal drze pohvizdovat.
"Jedeme?"
"Jop." přitakal.
"Už to bude?"
"Ještě chvilku, ještě chvilku...už!" vykřikl nadšeně. S úlevou jsem vstala.
Přesně kvůli tomuhle jsem sebou ten opalovací krém nebrala. Aby mi ho nemohl patlat na záda. Měl svůj vlastní. Piják!
Přišla jsem k okraji bazénu a namočila prsty u nohou. Teplota jak na Aljašce.
"PŘEPADENÍ!" zařval mi Damon do ucha. Žbluňk!
"Damone! Ty jsi takový jelito, že urážím všechna jelita, když ti tak říkám!" zaječela jsem, jen co se mi podařilo vystrčit hlavu na vzduch. Ticho po pěšině. Dotyčný nikde není k vidění.
"Damone?" zeptala jsem se s pocitem absolutního blba. Nic. Najednou před sebou ve vodě vidím něco třpytivého. Můj vršek od plavek!
"DAMONE!"

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 lady Katysek lady Katysek | Web | 25. dubna 2012 v 21:31 | Reagovat

Tak tahle povídka je bomba !! A ten konec !! :-D Já chcípám !! :-D :D

2 Barbara xoxo TVD Barbara xoxo TVD | 14. srpna 2012 v 23:12 | Reagovat

Omlouvám se za všechno co jsem prvně napsala ale začíná se mi tvé psaní líbit tajemná dámo :D :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama