................

Two slayers.. two vampires... crossover Buffy & The Vampire Diaries.... part 5

1. dubna 2012 v 21:47 | Tewulinka |  Two slayers.. two vampires... crossover Buffy & The Vampire Diaries....
Téma: Crossover Buffy & TVD
Hlavní dějové postavy: Buffy/Spike, Elena/Damon + Giles, nová postava a další které můžete znát ze seriálů :)
Děj: Co se stane, když Buffy zemře jen na pár sekund?? Zrodí se nová přemožitelka, která se už za "obyčejného" života stýkala s upíry a dalším nadpřirozenem. Normální život, už je pro obě minulostí a musí se obě potýkat se svým "darem". V Sunnydale se navíc objeví nový upír :D(jak jinak). A Mystic Falls?? Je Mystic Falls, plné zvratů, nadpřirozena a upírů.
Povídka se pohybuje v době, kdy byla 2. série Buffy a TVD i třetí série, jen bez Klause a zlého Stefa.. nejspíš :D
My Coment: Po přestávce další díl :) Akorát trochu víc kratší.. snad nevadí, v příští kapitole, by se měly obě přemožitelky potkat :)


,,Zavolej mi a budu velmi ráda, když přijedeš a taky tě musím vidět." Políbila ho ještě jednou a pak už jen odeběhla k autu a celou dobu co ho viděla, když odjížděli, nepřestala mávat.
***
Sunnydale, totéž ráno
Budík zvonil jak na lesy. Přemožitelka si s hlavou pod polštářem mlela kletby na toho, kdo vymyslel tak příšernou věc jménem budík. Poté, když už se konečně vynadávala do sytosti, tak se jen natáhla po budíku a vypnula to příšerné bzučení, měla chuť roztřískat ten budík na malé kousky. Pomalu si sedla a koukala do země. Dneska odpoledne, měla přijet ta nová přemožitelka, která se zrodila jen proto, že ona si támhle umřela na pár minut. Jako kdyby neměla starostí dost. Vstala a přešla k oknu, roztáhla závěsy a otevřela ho, aby dovnitř nafoukal čistý vzduch, bylo tu hrozné teplo a venku nebylo o moc líp. Jenže když ho otevřela, uviděla tmavě modrou obálku, se zlatým zdobeným nápisem jejího jména. Přejela si po té kráse rukou a netrpělivě otevřela obálku, kde se skrýval o trochu světlejší papír, se stejně zdobným písmem, ale tentokrát napsaný ve stříbrné barvě. Chvíli na to jenom koukala a až pak se odhodlala začít číst.
Drahá přemožitelko, nemá cenu si nalhávat, že mezi námi je zrovna dvakrát velké přátelství. Očekávám, že mě budeš chtít zabít a to respektuji, sám se těším, až vypiju tvoji poslední kapku krve a bude mi proudit v žilách, bude to nesmírná slast, které se chci oddat do morku kostí. Takže si to snad nenecháš ujít a přijdeš za mnou dnes na hřbitov, kde začne boj na život a na smrt, velmi se těším.

Spike

Přemožitelka jen rudla zlostí, ten hnusnej upír ví, kde bydlí a to jí štvalo. I když byl celkem dost pohledný, nemohla se přestat mračit. Vzala dopis a dala ho zpátky do obálky a dala do skříňky s věcmi na upíry, už moc se těšila, jak mu nakope zadek a rozpráší na prach. Vzala si věci a šla se osprchovat a udělat ranní hygienu. Poté se oblékla do krátkých džínových kraťasů a modrého tílka, vlasy si dala do culíku, do tašky přes rameno v modré barvě si dala dva kolíky, dopis, svěcenou vodu a dva kříže. Pak si také vzala jeden ostrý nůž a šla dolů, v kapse kraťasů mobil a jen pozdravila matku, vzala si snídani a minimálně pět lízátek ze spíže, jedno si rozbalila a ostatní schovala do tašky.
,,Tak ahoj mami." Zamávala ji a vydala se do školní knihovny, kde měla sraz s Gilesem, Xanderem a Willow.
***
Přišla do knihovny, ale nikdo tam nebyl. Lízátko si strčila do pusy a šla ke zbraním, vzala si kuši a když už chtěla začít střílet, přišel Giles s knihou v ruce a s brýlemi v ruce druhé.
,,Ale né, špatné zprávy.. ach jo." Dala kuši na stůl a sledovala pozorovatele.
,,Buffy… tentokrát nepřijde apokalypsa, můžeš být v klidu, jen se připravuju na další přemožitelku a pozorovatele. Bude to.. velmi.." Odložil knížku a začal leštit brýle. ,,Velmi… neobvyklé." Kouknul na ni a pozoroval jak se její tvář měnila každou vteřinou na jiný výraz.
,, Jo.. tak si může zůstat tam kde je a já si tu budu taky v klidu." Odsekla a zamířila kuší na slámového panďuláka. Vystřelila a trefila se přímo do srdce… teda.. kdyby nějaké měl.
,, Buffy bude to nová zkušenost a uvidíš, určitě budete dobré kamarádky." Vstal a vyndal šíp.
,,Pche.. to zrovna." Protočila oči a znovu vystřelila, jen tak tak minula Gilese.
Pozor.."Zamračil se pozorovatel a podíval se na přemožitelku, která odložila kuši, sedla si na židli a nohy si dala na stůl. Lízátko měla v puse a čekala co jí řekne dál.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BuffynQa > Btvsweb BuffynQa > Btvsweb | Web | 1. dubna 2012 v 22:16 | Reagovat

Strašně moc se na to těším :) ! Jinak né mě to nevadí já na tebe naštvaná nejsem, páč tě Absolutně chápu také jsem měla zaracha na pc celý týden, a chodila jsem sem hodně tajně a to třebas jen na chvíli na fb takže naštvaná nejsem ani trošičku, taky to ted dobýhám :D !.

2 Alyson Alyson | Web | 2. dubna 2012 v 15:39 | Reagovat

ju v pohodě:)jsem ráda že jsi zpátky:)ja tam taky moc nejsem objevím se tak asik za týden někdy:)i déle:)nemám čas hlavně náladu nu:D

3 ibuffyi ibuffyi | Web | 2. dubna 2012 v 20:22 | Reagovat

Jasně můj E-mail je BUffy050@seznam.cz

4 hplovehp hplovehp | Web | 13. dubna 2012 v 8:18 | Reagovat

Buffy a Elena jako kámošky? Bizardní představa! :D

5 Buffy Buffy | Web | 6. května 2012 v 9:21 | Reagovat

týjo jsme zvědavá jestli by byli přítelkyně :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama