................

Two slayers.. two vampires... crossover Buffy & The Vampire Diaries.... part 9

13. dubna 2012 v 18:54 | Tewulinka |  Two slayers.. two vampires... crossover Buffy & The Vampire Diaries....

Téma: Crossover Buffy & TVD
Hlavní dějové postavy: Buffy/Spike, Elena/Damon + Giles, nová postava a další které můžete znát ze seriálů :)
Děj: Co se stane, když Buffy zemře jen na pár sekund?? Zrodí se nová přemožitelka, která se už za "obyčejného" života stýkala s upíry a dalším nadpřirozenem. Normální život, už je pro obě minulostí a musí se obě potýkat se svým "darem". V Sunnydale se navíc objeví nový upír :D(jak jinak). A Mystic Falls?? Je Mystic Falls, plné zvratů, nadpřirozena a upírů.
Povídka se pohybuje v době, kdy byla 2. série Buffy a TVD i třetí série, jen bez Klause a zlého Stefa.. nejspíš :D
My Coment: Kapitola hned dneska a to na přání hplovehp, já chcu totiž kapitolu její povídky.. moooc :D takže nová kapitola takhle, snad se bude líbit, je to trochu motanice :D


,,Hmm.. holčičky udělaly nějak ten čáry máry podfuk aby měly sílu co?" Uchechtnul se upír na zemi a rychle se zvednul.
,,Eleno.." Přešel Damon pomalu ke své vyvolené a výhružně kouknul na Spika, ale pak měl už jiné starosti.
***
,,Snad nevadí, že jsem si přivedl pár přátel…" Zašklebil se nevinně blonďatý upír. A rozhlédl se po asi dvaceti upírech kolem nich. Buffy i Elena vytáhli své kolíky znovu a naštvaně koukali po blonďatém upírovi a po jeho společnících.
,,Ehm.. neříkám, že mi vadí vyrvávat srdce, ale mohla by jsi mi půjčit kolík, miláčku?" Usmál se na Elenu Damon a ta mu jen s úsměvem dala kolík.
,,Tohle ti jen tak neprojde slizoune."Pěknej slizoune… Pomyslela si blonďatá přemožitelka.
,,Ale projde lásko." Usmál se na ni a opřel se o strom. Blonďatá přemožitelka si to vzala přímo k němu.
,,Zabiju tě." Oznámila prostě při cestě za ním.
,,Vemte si ty dva, tahle je moje." Kouknul upír na všechny ostatní a vrhnul se do boje s Buffy.
,,Damone opovaž se umřít." Podívala se po něm Elena a podkopla jednoho upíra, kterého na zemi rozprášila.
,,Rozkaz miláčku, ale pro tebe to platí taky." Ušklíbl se a vytasil na upíry své tesáky a oči podseté černými žilkami. Upíři se se svými vrásčitými tvářemi zastavili a zůstali koukat.
,,Na co koukají Damone?" Podivila se Elena a sama se lekla, když spatřila tvář své lásky.
,,Promiň… horší než obvykle co?" Uchechtnul se nevinně a na upíry, kteří se znovu vydali střemhlav proti nim, nasadil znovu svůj zabijácký výraz.
,,Jo, no, jdeme na to. Jak vidím Buffy si vede dobře, Spike skončil přišpendlenej ke stromu."Usmála se a zabila dalšího upíra. Poté se s Damonem od sebe rozdělili a vydali se na upíry, tak se Elena pustila do díla. Jednoho upíra rozprášila ranou do zad a dalšího zase ranou do břicha a pak nečekaným výpadem proti jeho bradě a znovu s kolíkem v srdci. Jenže když se otočila, viděla asi 2 metry vysokého, přes 150 kilo vážícího upíra, který na ní shlíží. Připadala si jako mravenec, který narazil na člověka, nebo zvíře, co ho za chvilku rozdupne. Nemýlila se. Upír ji chytil a zvedl nad hlavu, kde ji držel tak aby ho nemohla praštit a hodil ji na náhrobek, který se pod silou úderu zlomil. Elena jen sykla bolestí a viděla, jak upír odlétá nejméně deset metrů daleko.
,,Ještě někdo na ni šáhne a má co dočinění s naštvaným upírem!" Křikl Damon na asi pět zbývajících se upírů a ti se jen na sebe podívali a s nevinným pískáním se vydali pryč, patrně na lov, ale Damon jen pozvedl obočí a v okamžiku je zabil. Toho velkého pak zvedl ze země a mrštil s ním o náhrobek. Další rozlomený. Upír vstal a naštvaně koukal na Damona. Elena jen koukala z jednoho na druhého a až pak se postavila na nohy. Trochu jí to bolelo, ale jak sama věděla, přemožitelky se hojí rychle. Vzala kolík a hodila ho po upírovi. Ten to dostal do zad, takže z něj zbyla jen hromádka prachu.
,,Eleno." Přemístil se k ní a kontroloval každičký kousek jejího těla přes šaty jestli je v pořádku.
,,Damone.. děkuju." Objala ho vděčně a on ji jen přitisknul k sobě.
***
,,Tvoje malá armáda je v tahu a ty budeš brzo taky." Uculila se Buffy, které pomohl Damon svou krví k zdraví.
,,Banda troubů, co neumí bojovat. Štěňata. Ani nevím kde jsem je vzal. Příště budu muset najímat upíry většího kalibru." Uchechtnul se upír a prohlídnul si přemožitelku s mírným vrabčím hnízdem na hlavě. Některé pramínky jejích blond vlasů se uvolnily a spadaly jí do tváře. Spikovi se v hlavě honily myšlenky, které by se žádnému upírovi neměli v hlavě ani na milimetr objevit. Stáli naproti sobě, dlaně v pěst a rozdýchávali se.
,,Kecy v kleci." Protočila oči Buffy a udělala výpad. Ale Spike ji jen uhnul, chytil kolem pasu a koukal do očí.
,,Krásný oči přemožitelko." Uculil se upír a nahnul se k polibku, ale schytal jen facku a sám byla za ní rád. Co mě to kruci napadlo?? Vynadal si v duchu a koukal na ní.
,,Už se mě nikdy nedotýkej!" Zamračila se na něj a vynadávala si v duchu za to samé co Spike. Upír si, ale nakonec nedal říct, přešel k ní a rychle ji políbil. Pomalu cítil jak se přemožitelka přestává vzpouzet a v polibku vychází vstříc. Byla chutnat po jahodách. Buffy se uvolnila a ochotně vycházela vstříc. Cítila u něj pach cigaret a kůže. Když si uvědomila co dělá, tak se jen odtrhla a sáhla si na rozpálené rty. Upír taky nevěřícně zamrkal. Poté oba pohlédli na šokovanou Elenu s Damonem, podívali se na sebe a Buffy se jen rozutekla pryč a Spike zmizel někam do houští.
,,No.. a nám pak vytýká naši lásku." Prohodil Damon a Elena ho se zamračením šťouchla do žeber.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hplovehp hplovehp | Web | 13. dubna 2012 v 19:03 | Reagovat

Hip hip : HURÁ! :D Já tu svou zkusím dopsat co nejdřív, snad to do hodinky stihnu, uvidímě. Jinak naprosto luxusní Damon. "Bude mít co dočinění s naštvaným upírem!" :-D  :-P  :D

2 lady Katysek lady Katysek | Web | 14. dubna 2012 v 15:37 | Reagovat

Parádníí díílek !! Honem, honem další ! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama