................

13.kapitola - Don't know why, you being shy...

6. května 2012 v 12:09 | Tewulinka |  We Are Who We Are
Téma: The Vampire Diaries
Hlavní dějové postavy: Damon/Elena, pak možná další :D
Děj:To netuším :D Spolupráce s hplovehp, takže nevím co tam napíše a pak já :D to se nechte překvapit :);)
Autor této kapitoly: hplovehp
My Coment: Ehm.. co říct.. jen vám sem přidám její varování :D - UPOZORNĚNÍ: Kapitola nevhodná pro malé děti a puritány, kteří se při vyslovení jistých slov koupou v rudé barvě. ;)


"Pořád ještě můžeme zahodit mobily a odjet někam mooooc daleko." zdůrazňovala jsem Damonovi.
"Nezlob." zavrtěl hlavou a zase se koukal na cestu.
"Ale..."
"Musíš..Musíme chodit do školy." hlásil jako dospělý. No on by údajně dospělý měl být. Já vlastně taky. Ale chováme se tak? Ne. A já nevidím důvod s tím začínat.
"A nemůžeme se do školy dostat s nějakým mezipřistáním?" zapředla jsem.
"Eleno..." chtěl začítat kázat. Rozepla jsem si pás a naklonila jsem se k němu. Jednou rukou jsem ho objala kolem krku, druhou jsem pomalu putovala po jeho noze. Koleno, vnitřní strana stehna a po ní výš, ještě výš... Sevřel volant pevněji.
"Damone..."zabroukala jsem prosebně a políbila jsem ho těsně pod spodní čelist. Má tam dost silné místečko slasti. Zoufale zasténal, pak se natáhl a roztouženě mě políbil.
"Jsi blázen princezno. A já ještě větší." zamumlal a odbočil tam, kde jsme vůbec nemuseli. Vítězně jsem se usmála. Zaparkoval před nějakou loveckou chatkou. Spíš menším zámečkem.
"Shodou okolností jsem byl pozvaný dovnitř." usmál se. Vynesl si mě z auta rovnou do ložnice. Široké a měkkoučké letišťátko vypadalo velmi dobře, ale..
"Celá se lepím. Asi se nejdřív půjdu umýt." zkusila jsem se vymanit z Damonovi náruče.
"A kdo říká, že se nemůžeme mýt spolu?" zamrkal šibalsky. Několika kroky jsme se přemístili do koupelny.
"A kdo říká, že budeme?" povytáhla jsem obočí.
"Eleno!" zakňučel. Krátce jsem se zasmála a začala rozepínat jeho košili. Jeden knoflíček, druhý knoflíček... Damon už to nevydržel a serval si košili sám. Vždycky jsem říkala, že nemá žádné sebeovládání. Moje tričko už si taky hrálo na kobereček na kachličkách. A můj labilní upírek se postaral o to, aby se na něj vzápětí snesla i podprsenka. Tak mě napadá...proč já se vlastně oblíkám? Vždyť Damon to ze mně stejně pokaždé za pár minut sundá.
Než jsem tu složitou větu v hlavě sestavila, stála jsem před Damonem nahá. Pochopitelně jsem okamžitě vyvážila ten nepoměr a látka, zbytečně kryjící jeho dokonalé tělo (slint!), se povalovala na zemi.
Napustil nám vanu teploučké vody. Vlezli jsme si do ní. Damon se natáhl a podal nám jahodový sprchový gel. Navzájem jsme se namydlili. A nemyslete, že to bylo staré nevinné mytí zad. Když jsme vyplácali celou lahvičku, začal mě Damon oplachovat sprchou. Pomalu mi tím proudem vody kroužil po těle a já šílela. Šimralo to, vzrušovalo. Konečně si uklidil svou sprchu-hračku a opatrně mě uložil pod sebe.
Bylo to něco nového. Nemohla jsem uniknout slasti, do vany jsem se vešla tak akorát. Jediný směr, kterým jsem se mohla pohybovat, bylo vzhůru. To jsem ale vycházela přímo vstříc Damonovi.
Aniž by přerušil naše spojení, přemístil nás na postel. Pokud jsem se domnívala, že končíme, tak jsem se šeredně spletla.
"Ještě že je to tu taková samota." zamumlala jsem.
"Pročpak?" tázal se Damon, zatím co mi špičkami prstů přejížděl po klíční kosti.
"Byla jsem docela hlasitá, kdy..." začala jsem rudnout.
"Princezno, něco si musíme vyjasnit hned. Před sebou se nemusíme stydět." usmál se na mně.
"Ale..."sklopila jsem oči. Čímž jsem si pomohla jak smrtka sekačkou od Bédi Trávníčka, protože se mi naskytl pohled na Damonovi intimní partie. Které byly v pohotovosti jak voják stojící na stráži u Hradu.
"Žádná ale. Všechno se mi s tebou líbí. Včetně sexu. A jsem rád, když mi dáš najevo, že tobě se to taky líbí."
"Už to slovo neříkej!" zabořila jsem si obličej do jeho hrudi.
"Vždyť je to přirozené! Sex. Sex. Sex." opakoval provokativně.
"Damone!" nadzvedla jsem se výhružně. Strčil si mě pod sebe a začal líbat.
"Miluju tě, ty moje stydlivko." cvrnknul mě do nosu.
"Já tebe taky. Nestydo." zasmála jsem se.
Další koverzace se omezila na několik samohlásek a naše jména.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama