................

14. Kapitola - Home..ou.. home

6. května 2012 v 12:11 | Tewulinka |  We Are Who We Are
Téma: The Vampire Diaries
Hlavní dějové postavy: Damon/Elena, pak možná další :D
Děj:To netuším :D Spolupráce s hplovehp, takže nevím co tam napíše a pak já :D to se nechte překvapit :);)
Autor této kapitoly: Tewulinka (me) :D
My Coment: Kapitola je tadýý :D:D Tentokrát i s písničkou, která vás bude provázet celým dějem.. vlastně sedí spíš na tu poslední scénu :D ale ta je mooc krátká ;) přeju pěkné počtení ;)


http://www.youtube.com/watch?v=MDQk0IOSDHM
,,Pche… mohli jsme tam zůstat a nikdo by nás nenašel, ale to ne! Pán si musí mlet svou a proto jedeme zase do Mystic Falls. Grr.." Mumlala jsem si pro sebe naštvaně. Ruce překřížené na prsou a koukala jsem z okna, místo toho, abych koukala na toho hříšně krásného upíra. Css. Sledovala jsem, jak jsme minuli ceduli, hlásající do celého světa, že jsme v mém rodném městečku. Podívala jsem se na Damona, který nervózně svíral volant v rukou. Celkem jsem se bála, že ještě chvíli a volant to nepřežije. Čímž by se nedalo řídit a nepřežila bych nejspíš ani já.
,,Jsme tu." Celou cestu mlčel, nejspíš se mu taky nechtělo, a proto radši ignoroval moje prupovídky k našemu odjezdu. Dívala jsem se na dům, kde jsem vyrůstala.
,,No dobře…" Souhlasila jsem s tím, že už jsme tady a vylezla jsem z auta. Okamžitě se otevřely dveře a Jenna i Jeremy vyběhli ven, aby mě pořádně objali.
,,Hele, neumačkejte mi ji." Vrhnul se Damon k nám, odstrčil je jemně ode mě a já se mohla konečně nadechnout.
,,Kde jste kruci byli?!" Kouknuli oba na upíra po mém boku. Lehce pokrčil rameny a majetnicky mě objal kolem ramen. Zrudla jsem rozpaky. Jeremy i Jenna otevřeli pusy dokořán a koukali na nás jak na blázny.. no.. tohle teď řešit nehodlám.
,,Na pláži." Odpověděla jsem a jejich ústa se ještě víc rozevřeli. Zdá se, že se nemají k mluvení.
,,Ehm…" Jenna si odkašlala a podívala se vražedně na Damona. Kdyby pohled mohl zabíjet. Jéje…
,,Ano?" Uculil se můj společník a schytal to loktem do hrudi. Zpražila jsem ho pohledem a on se jen usmál a před očima mé rodiny, mě zaklonil a dlouze, vášnivě, naléhavě mě políbil.
,,Eleno!" Uslyšela jsem Jennu a hned poté i Jeremyho.
,,Já…" Zamumlala jsem, ale Damon si nedal říct. Pořád se mě snažil líbat a patrně by nám to vydrželo i dýl.
,,Damone!" Uslyšela jsem naštvaný hlas, jop… hodně naštvaný hlas. Stefan. Damon mě postavil znovu na mé vratké nohy po tom úžasném polibku a usmál se nevinně na svého bratra.
,,Ano, Stefíku?" Usmíval se dál a já ho znova šťouchla do žeber.
,,Stefane.." Zrozpačitěla jsem a koukala na něj, jak si to jde k nám. Jenna i Jeremy radši vyklidili bitevní pole.
,,Eleno.." Řekl jemně a když mě pohladil po vlasech, uslyšela jsem jen hluboké zavrčení, které udělal Damon. Stefan na něj kouknul. Upíří obličej v plné pohotovosti. Stejně tak Damon.
,,Dost!" Křikla jsem a oba otočili své pohledy na mě. Otřásla jsem se a hrdě vystrčila bradu. ,,Takže.. zaprvé: Okamžitě sundejte ty své upíří obličeje." Zamračila jsem se. Poslechli. ,,Zadruhé: Damon a já jsme spolu." Zavrčení ze Stefanovi strany a spokojený obličej ze strany Damona. ,,Zatřetí: Stefane, je mi to líto, ale… miluju ho." Podívala jsem se na něj a viděla v jeho očích ukřivděnost a smutek.
,,Nechci ti bránit ve štěstí Eleno, ale víš, že tě miluju." Kouknul mi do očí. ,,A vím, že ty miluješ mě." Díval se mi upřeně do očí a já zhypnotizovaně sledovala ty jeho, než jsem se probrala.
,,Ty mě ovlivňuješ!" Vykvikla jsem a schoulila se k Damonovi.
,,Stefane!" Zavrčel znovu Damon, tentokrát tak, že jsem radši zabořila hlavu hloub do jeho kožené bundy. Docela mě to vyděsilo.
,,Omlouvám se." Řekl Stefan. Přišlo mi to, nebo měl jeho hlas, takový ten tón, kdy má něco za lubem? Zmizel.
Damon mě vzal do náručí a odnesl ke mně do pokoje. Kde mě položil na postel a lehnul si vedle mě. Pohrával si s mými vlasy a šeptal mi sladké řečičky, které se k němu absolutně nehodily, do ucha a usmíval se. Spokojeně jsem zapředla a kreslila si tvary na jeho hruď.
,,Jsem ráda, že jsi tu se mnou." Zamumlala jsem a ucítila jeho rty v mých vlasech, jak putují s polibky napříč mou hlavou, uchem, čelem, nosem, tvářemi a nakonec i mými ústy, která si přivlastnil a líbal je tak, že jsem se rozplývala. Rukama mi vklouzl pod tričko a bloudil s nimi po mých bocích až k mým prsoum. Blaženě jsem vzdychla a nechala se opečovávat.
,,Jsem rád, že jsem s tebou, pokaždé. Miluju okamžiky s tebou, miluju tebe a budu tě milovat navěky." Matně si uvědomoval, že mi nabízí nesmrtelnost.
,,To já taky.. ale… víš, že nejsem připravená na to, stát se upírem." Koukla jsem na něj. Tím jsem mu, ale naznačila, že o tom přemýšlím. Pousmál se.
,,Já si počkám." Políbil mě a objal majetnicky kolem pasu a přitáhl k sobě.
,,To budu ráda." Zamumlala jsem, než jsem upadla do krásného spánku se snem o mě a Damonovi.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 hplovehp hplovehp | Web | 6. května 2012 v 12:15 | Reagovat

Já se těším, jak napíšu další kapitolku! Moc! A tobě se vážně povedla tahle. ;)

2 terulka terulka | E-mail | 6. května 2012 v 12:49 | Reagovat

jéé no prosttě úžasné :) moc se mi to líbí.. A hplovehp já se taky těším až napíšeš další kapitolku :-D a kdy to asi tak bude ?

3 hplovehp hplovehp | Web | 6. května 2012 v 13:02 | Reagovat

Možná ještě dneska. Uvidíme. ;)

4 BuffynQa > Btvsweb BuffynQa > Btvsweb | Web | 6. května 2012 v 17:54 | Reagovat

Těším se na další kapitolku :-).
Mimochodem, pozdeji az bych ti zase napsala udelala bys mi novy dessign? jsem s tim od tebe hrozne moc spokojená :-).

5 lady Katysek lady Katysek | Web | 6. května 2012 v 19:12 | Reagovat

Hůůůů, paráda !!! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama