................

True is wrong... - 14. Kapitola

23. října 2012 v 6:00 | Tewulinka |  True is wrong...
Téma: The vampire Diaries
Hlavní dějové postavy:
Elena/Damon/Stefan/Katherine
Děj:
Děj se vrací do začátků vztahu Stefana a Eleny. Elena neví o tajemství bratrů a objeví ho téměř nečekaně.
My Coment :) :Další kapča, jo.. vím, jsem děsná. Přidávám po strašně dlouhé době, ale aspoň něco, ne? :D Takže... už mám skoro předepsanou další kapču, takže pokud tu bude takovejch 5 komentářů, každý od jiného člověka, přibude kapča do středy, nebo rovnou, jakmile tu bude pátý komentář. ;)) Doufám, že budete tak hodní a ochotní. :)))
Pohled Elena:
Přecházela jsem po pokoji pro hosty, který mi Bonnie laskavě věnovala. Její jediný dům nebyl poskvrněn příchodem Původních upírů. Pokoj jsem sdílela společně s Damonem, ale ten teď byl v penzionu a bral zásoby krve a nějakého toho oblečení i z mého pokoje u nás doma. Já byla zavřená v tomhle domě, protože jsem se chtěla vydat ihned na pomoc Caroline. Bonnie a Katherine vymýšlely plán a mé pohotové jednání se jim nelíbilo. Po nekonečně dlouhé době jsem se posadila a odhrnula rukáv mikiny, kterou jsem si vypůjčila od Bonnie. Dívala jsem se na své zápěstí, které bylo protkáno černou složitou spirálou. Vypadalo to jako kruh, houslový klíč a patlanina dohromady. Nechápala jsem co je to zač. Má mi to pomoct, ale jak? A navíc, stále, neznáme jméno toho Původního upíra, kvůli kterému jsem zemřela. Kvůli němu jsem toho tolik zameškala. Carolininu přeměnu v upíra. Katherine mi to vysvětlila tak, že moje blonďatá kamarádka měla nehodu a tak ji dala svou krev. Bohužel, ale moc pozdě, takže se Caroline probrala se zesílenými pocity, obřím hladem a nadlidskou rychlostí a silou. Muselo to pro ni být těžké. Já sama jsem tomu nechtěla uvěřit, že je ze mě upírka. Jediným pozitivem na tom byla věčnost po boku Damona. To mi opravdu vadit nebude. Dívala jsem se na složitou spleť mého tetování, které každou chvíli měnilo barvu, jako kdyby něco očekávalo. Černá barva bude nejspíš klidový režim. Přešla jsem k oknu a otevřela jsem ho. Bohužel ruku jsem jím protáhnout nedokázala. Zatracený čáry máry!
,,Snad se nechystáš utéct?" zazněla otázka pod oknem. Opatrně jsem vykoukla a dívala se na Damonův veselý úsměv. Vyplázla jsem vzpurně jazyk a okno bleskově zavřela. Založila jsem si ruce na prsou. Tomu se to mluví, když je venku! Zavrtěla jsem hlavou a přemístila se dolů. Konverzace však hned utichla a pohledy směřovaly k mé osobě. V ten samý moment vkročil do místnosti i Damon a pohledy těkaly z něj na mě.
,,Co se to tu děje?" zeptala jsem se a přešla ke všem. Bonnie zaklapla velkou knihu a nevinně pokrčila rameny.
,,Co by? Koukáme, kdo přišel," pousmála se. Zamračila jsem se a rychlým pohybem knihu vzala a otevřela ji na založené stránce.
,,Eleno, nečti to!" vykřikla Katherine a snažila se mi knihu vzít, ale já ji jen nenuceně držela. Opravdu mám nějakou velkou sílu.
,,Proč?" mračila jsem se. Moje dvojnice a čarodějka svěsily hlavy.
,,Protože to proroctví… je.. ehm.. dost šokující," odhodlala se k odpovědi nakonec Bonnie.
,,Jaké proroctví?" vložil se do hovoru můj milý a přešel ke mně.
,,Tohle," povzdychla si Kat a ukázala v knize na odstavec.
Druhá nesmrtelná dvojnice se utká s Původními, ale nebude je však moct zabít, pokud sama zemřít nehodlá. Pokrevní linie je propojená. Pokud Původní upír zemře, jeho linie skončí s ním.
Její láska se octne v nebezpečném kruhu plném nástrah a jakmile odbije půlnoc úplňkového dne, dvojnice si bude muset vybrat.
Zírala jsem na tento odstavec a pokoušela se v něm najít aspoň trochu toho smyslu. Bohužel nic takového se nedostavovalo.
,,Takže.. Pokud zabijeme nějakého Původního, tak je možné, že zemřeme, protože právě on bude stvořitelem naší linie?" zeptala jsem se jako úplný idiot. Všichni přikývli. Damon, ale zůstal jenom omámeně stát a civět na knihu.
,,Jak láska? Já tě už nechci ztratit, ten měsíc bohatě stačil!" zašeptal a honem mě objal. Já se, ale rychle přemístila pryč. Ruka mě pálila k zbláznění a znamení pulzovalo mnoha odstíny barev. Vystrašeně jsem se na ten výjev dívala. Hlavou mi problikla vzpomínka na poslední větu týkajícího se mého "úchvatného" znamení.
Znamení prokáže svou moc v tu nejpotřebnější chvíli… Podívala jsem se na Damona, který nechápavě hleděl na mou ruku a pak do mého obličeje.
Co se to sakra děje? Ozvalo se mi v hlavě neznámým hlasem. Až teď jsem si uvědomila, že ten hlas vychází z Damonovi mysli. Ale nebyl to ten lehce ironický hlas. Tohle byl elegantní hlas s povýšeneckým podtónem.
,,Pane Bože!" vykřikla jsem hystericky a otevřela jsem dveře. Marně jsem bušila do neviditelné bariéry. Nepomáhalo to. ,,Damone!" křičela jsem z plných plic. Pláč se dostavil hned v okamžiku, ale to už mě svíraly důvěrně známé paže, přesto jsem z nich cítila všechno, kromě známých pocitů. Tyhle paže jsem neznala, tyhle nepatřily mému milému.
,,Jsem tady, maličká. Jsem u tebe," šeptal mi do ucha. Vrtěla jsem hlavou.
,,Bonnie zruš to, prosím zruš to! Rychle!" Vřískala jsem.
,,Eleno, klid! Co se děje?" přešla ke mně Katherine s utěšujícím hlasem. Přestala jsem se zmítat a uklidnila se.
,,Nic.. jen.. asi jsem měla nějaký živý sen kvůli tomu znamení," zalhala jsem. Paže uvolnily stisk. Pomalu jsem přešla k Bonnie.
,,Něco si potřebuju doma vyzvednout, myslíš, že bys mě už pustila ven?" zeptala jsem se potichu. Bonnie pohlédla na ostatní. Katherine unaveně přikývla a ten v tom černým pokrčil rameny. Maličká mi nikdy neříkal! Bonnie tedy zavřela oči a začala mumlat formuli, jakmile jsem se cítila svobodnější a má kamarádka domluvila, vyběhla jsem na čerstvý vzduch. Teď jsem, ale potřebovala hlavně zjistit, co se to tu kruci písek děje!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu?

Klik & Smile :))

Komentáře

1 Katie&Ninuš - píše Katie Katie&Ninuš - píše Katie | Web | 23. října 2012 v 6:53 | Reagovat

Ahoj.Na blogu je velice důležitý článek, prosím přečti si ho http://n-i-n-a--d-o-b-r-e-v--f-a-n.blog.cz/1210/the-end
Promiň za kopírovaný komentář.
P.S Kapču si přečtu odpoledne :D

2 terulka terulka | 23. října 2012 v 10:49 | Reagovat

Úžasný krásný luxusní no prostě dokonalý :-P těším se na další.. :-D

3 kaťul kaťul | 23. října 2012 v 15:46 | Reagovat

Páni další kapitolka to sem teda nečekala :-P  :-P ale je skvělá :-) těším se na další :-D

4 Tewulinka Tewulinka | Web | 23. října 2012 v 16:36 | Reagovat

[2]:

[3]:
Díky :D No doufám, že teda bude :D:D

5 didi didi | 23. října 2012 v 22:07 | Reagovat

perfekne prosim rychlo dalsiu kapitolu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama