................

Květen 2013

Zase omluva...

7. května 2013 v 15:33 | Tewulinka |  Tewulinka píše...
Ano, je to tak, zase se omlouvám, ale já tak nějak opravdu nestíhám! Teď jsem byla od pátku na namotávání chmelu se třídou, takže mám ruce jako od struhadla, všechno mě bolí jako čert a jsem utahaná jako nikdy.
Předtím jsem nestíhala kvůli písemkám. Jak se zdá, tak mě nemají rády některé učitelky. Důkaz? Jedna učitelka mi dala za 5 v písemce, kterou jsem měla na chlup stejnou jako holčina, co dostala za 3! Spravedlnost na houby! A neopisovala jsem, protože ta holčina sedí úplně jinde než já. A vida! Změním učitele na daný předmět a mám hned za jedna! Takže se šrotím jako blbecm, do hlavy mi toho naleze asi tolik jako zrnko písku.
Takže se opravdu velmi omlouvám, ale opravdu nestíhám, kapitolu It's our beginning, Elena přidám snad zítra, ale pak zase aktivní nebudu. Je mi líto, ale škola je prostě.. ŠKOLA! Nesnáším ji! :D Ale tak, kdo by ji miloval, že? :D

Ps.: Takhle nějako to vypadalo po zásahu naší třídy. Jinak to bylo něco jako keř, ze kterého jste museli vzít tři "větve" a proplétat to dlesměru hodinových ručiček kolem nataženého drátu.